B-3ginning

Dołącz do naszego serwera społeczności konwentowej na Discordzie! To dzięki niemu możesz umówić się na wspólny dojazd, znaleźć inne osoby wybierające się oraz po prostu zainteresowane wydarzeniem B-3ginning. Buduj z nami społeczność konwentową, bo naprawdę warto!

B-3ginning - Konwenty Południowe
Manga & Anime
Kategoria
27.08.2011 - 28.08.2011
Data
brak danychbrak danych
Przewidywana liczba uczestników
Kraków, Franciszka Bujaka 15 (Szkoła Podstawowa nr 149 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego)
Adres
Bilety:

40zł – 2 dniowa w rezerwacji

25zł – na pierwszy dzień w rezerwacji

50zł – 2 dniowa na miejscu

30zł – na pierwszy dzień na miejscu

20zł – na drugi dzień na miejscu

Opis:

Witaj podróżniku.

Zapraszamy na konwent Mangi&Anime B-3ginning do świata pary, złota i złomu. Tym konwentem otwieramy nowy rozdział w historii B-konwentów. Stworzymy dla Was cały odrębny świat, przez który będziecie podróżować i podziwiać najróżniejsze fragmenty nieznanych regionów. Staniecie się bohaterami wydarzeń, które będą miały skutek nawet w odległej przyszłości. Rozpoczynamy cykl konwentów "The Story", w których to Wy będziecie bohaterami wielkiego opowiadania oraz wpłyniecie na bieg wydarzeń, od którego będzie zależny B-4 i B-5.

Igrzyska Pary na B-3

Z przyjemnością ogłaszamy, że na konwencie B-3ginning jedną z głównych atrakcji szykowaną przez organizatorów będą Igrzyska Pary. Zawody te składać się będą z wielu konkursów i atrakcji zarówno przez samych uczestników jak i przez B-Team. Uczestnicy konwentu podczas zakupu wejściówki będą mieli możliwość wybrania którejś z przedstawianych w ostatnich tygodniach frakcji. Reprezentując frakcję i uczestnicząc w konkursach będą zdobywać punkty. Wszystkie te punkty na koniec zostaną podliczone i zwycięska strona konfliktu będzie miała szansę wpłynąć na fabułę i konwencję B-4 (konwentu, który odbędzie się za rok)!

Na Igrzyska Pary składać się będą:

- Turniej Trójmechaniczny – trzy konkurencje, podczas których będzie można zdobyć najwięcej punktów dla swojej frakcji i które zostaną ogłoszone dopiero podczas konwentu,

- Dzielnice Frakcji – trzy bazy, rozlokowane równomiernie w budynku konwentu, gdzie będziecie mogli znaleźć zadania do wykonania, dzięki którym każdy z Was będzie mógł się przyczynić do zdobycia większej puli punktów dla swojej frakcji,

- Konkurencje olimpijskie – najróżniejsze rodzaje konkurencji, mniej punktowanych niż te z Turnieju Trójmechanicznego, ale mające znaczenie dla fabuły i ciągle nagradzane punktami,

- Panele i konkursy – za udział w panelach i za wszystkie konkursy będziecie zdobywać punkty dla swoich frakcji, które również będą się liczyć do głównej punktacji.

Postaw na swoją wiedzę i umiejętności, uczestnicz w igrzyskach i pozwól wygrać swojej frakcji a wpłyniesz na przyszłość świata!

Linki:
Dodaj do:
Ocena:
0/10
Użytkownicy, którzy dodali wydarzenie do My Convention List: 3 (Edyta “AHu” Nowak, Gerard „Alchelor” Vetinari, Ruszardo)