Yasumi

Dołącz do naszego serwera społeczności konwentowej na Discordzie! To dzięki niemu możesz umówić się na wspólny dojazd, znaleźć inne osoby wybierające się oraz po prostu zainteresowane wydarzeniem Yasumi. Buduj z nami społeczność konwentową, bo naprawdę warto!

Yasumi - Konwenty Południowe
Mieszane
Kategoria
03.09.2011 - 04.09.2011
Data
brak danychbrak danych
Przewidywana liczba uczestników
Wrocław, Samborska 3/5 (Wrocławski Klub Formaty)
Adres
Bilety:

10-20zł

Opis:

Zielona noc – ostatnie godziny wszelkich kolonii i obozów. Choć następnego dnia trzeba jechać do domu, wszyscy świetnie się bawią – jest to zawsze nieprzespana, najbardziej szalona noc, w trakcie której do głów przychodzą najlepsze pomysły. Takie też powinny być ostatnia chwile wakacji.

I na taką właśnie noc pragniemy serdecznie zaprosić Was do Wrocławskiego Klubu Formaty 3-4 września!

Yasumi zrywa ze schematami, do których przyzwyczaiły Was konwenty. Nie skupiamy się tylko na cosplayu i panelach. Zamiast tego, dajemy Wam 24 godziny szalonego, aktywnego socjalu!

Podchody, NibyLarp, Battle Royale, Kaidan – opowieści niesamowite, przegląd horrorów, Jan-Ken-Pon czy zabawy w basenie – Yasumi skupia się na atrakcjach, w których to uczestnicy, a nie prowadzący, odgrywają główną rolę. Ale oprócz przygotowania dla Was atrakcji, przede wszystkim chcemy dać Wam warunki. Warunki do tego, abyście sami mogli współtworzyć sobie atrakcje, bo doskonale wiemy, jak pomysłowy potrafi być mangowiec, gdy dać mu kawałek kartonu i taśmę klejącą.

Bo Yasumi to przede wszystkim Wasza impreza. Tylko do Was należy decyzja, czy całą imprezę spędzicie leżąc na kocyku, opalając się w dzień i oglądając gwiazdy w nocy, czy będziecie chłodzić się w baseniku, brać udział w szalonych atrakcjach, czy może w inny sposób spędzać ten ostatni weekend wakacji. To Wy zdecydujecie, czy chcecie wrócić do domów wypoczęci, czy padnięci. My bierzemy na siebie tylko obowiązek zapewnienia, że wrócicie do domu szczęśliwi, po prawdziwie udanym weekendzie.

Linki:
Dodaj do:
Ocena:
0/10