Świdkon 2011: Horror

Dołącz do naszego serwera społeczności konwentowej na Discordzie! To dzięki niemu możesz umówić się na wspólny dojazd, znaleźć inne osoby wybierające się oraz po prostu zainteresowane wydarzeniem Świdkon 2011: Horror. Buduj z nami społeczność konwentową, bo naprawdę warto!

Świdkon 2011: Horror - Konwenty Południowe
Mieszane
Kategoria
09.09.2011 - 11.09.2011
Data
brak danychbrak danych
Przewidywana liczba uczestników
Świdnik, Jarzębinowa 6 (Szkoła Podstawowa nr 5 im. Janusza Kusocińskiego)
Adres
Opis:

Ekipa z Świdnickiego Klubu Fantastyki "Obelisk" serdecznie zaprasza na czwartą edycję lokalnego konwentu fantastyki - Świdkon 2011. Tegoroczne wydarzenie będzie nawiązywać do tematyki horroru.

W ramach prelekcji przygotowaliśmy prezentacje gry Zona RPG oraz trailery najnowszych produkcji gier na rynku. Jeśli chodzi o konkursy, planujemy ich wiele! Oprócz standardowych quizów i wiedzówek (aktualnie przygotowujemy konkursy dotyczące World of Warcraft, Star Wars i innych), organizujemy także turnieje gier planszowych i karcianych. Nie zabraknie również rywalizacji w grach bitewnych takich jak Warhammer Fantasy Battle, Warhammer 40k oraz Lord of the Rings. W programie znajdą się także warsztaty i pokazy, w tym Le Parkour, sztuki walki Krav Maga oraz nauka gry w Veto! Oczywiście nie zapomnieliśmy o sesjach gier RPG, które będą miały swoje miejsce na konwencie. Dla miłośników mangi i anime przygotowaliśmy osobny blok programu, w którym znajdą się panele dyskusyjne, konkursy oraz warsztaty Origami i komiksu.

Linki:
Dodaj do:
Ocena:
0/10