StarForce 2011

04.09.2023

Dołącz do naszego serwera społeczności konwentowej na Discordzie! To dzięki niemu możesz umówić się na wspólny dojazd, znaleźć inne osoby wybierające się oraz po prostu zainteresowane wydarzeniem StarForce 2011. Buduj z nami społeczność konwentową, bo naprawdę warto!

StarForce 2011 - Konwenty Południowe
Fantastyka
Kategoria
09.09.2011 - 11.09.2011
Data
brak danychbrak danych
Przewidywana liczba uczestników
Toruń
Adres
Opis:

Toruń będzie gościł trzecią edycję Zlotu Miłośników Gwiezdnych Wojen, znanej jako StarForce. Impreza jest współorganizowana przez Kujawsko-Pomorską Organizację Turystyczną, Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Urząd Miasta Torunia oraz przy współpracy Toruńskiego Imperium Star Wars, Bydgoskiego Fanklubu Star Wars, Polish Garrison i Eagle Base.

Gościem specjalnym tej edycji będzie Jeremy Bulloch, który wcielił się w postać Boby Fetta w epizodach V i VI Gwiezdnych Wojen. Jego role obejmują również porucznika Sheckila w epizodzie V oraz pilota Tantaive IV w epizodzie III. Zlot tradycyjnie będzie podzielony na dwie części: otwartą dla wszystkich oraz część skierowaną do fanów serii. W programie znajdują się wystawy, konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, prelekcje oraz stoiska handlowe partnerów zlotu.

W tegorocznej edycji pojawi się również nowa atrakcja, komputerowo-konsolowy "games room", w którym każdy będzie mógł wcielić się w rolę rycerza Jedi czy pilota podracerów. Zapraszamy wszystkich miłośników Gwiezdnych Wojen do udziału w tej fascynującej imprezie!

Linki:
Dodaj do:
Ocena:
0/10