Inne Sfery

Dołącz do naszego serwera społeczności konwentowej na Discordzie! To dzięki niemu możesz umówić się na wspólny dojazd, znaleźć inne osoby wybierające się oraz po prostu zainteresowane wydarzeniem Inne Sfery. Buduj z nami społeczność konwentową, bo naprawdę warto!

Inne Sfery - Konwenty Południowe
Fantastyka
Kategoria
23.09.2011 - 25.09.2011
Data
500-1000500-1000
Przewidywana liczba uczestników
Wrocław, Stefanii Sempołowskiej 54a (Światowid. Ośrodek Działań Twórczych)
Adres
Opis:

Pod koniec września — tradycyjnie już — rusza czwarta edycja Innych Sfer, trzydniowej imprezy o tematyce kulturalno-fantastycznej. W poprzednich latach festiwal cieszył się sporym zainteresowaniem — w roku 2010 skupił prawie sześciuset uczestników, a teraz spodziewamy się jeszcze większego odzewu.

Jak co roku program zawiera szeroki wachlarz gier fabularnych (również terenowych), LARPów (niektóre z nich będą prowadzone przez zagranicznych gości), prelekcji oraz spotkań z wydawcami. Blok artystyczny związany będzie głównie z literaturą i teatrem, występami różnorodnych grup z Wrocławia i okolic oraz spotkaniami z autorami — również zagranicznymi. W planach mamy blok komiksowy oraz duży panel poświęcony grom planszowym i komputerowym. Oprócz tego w programie znajdzie się część naukowo-eksperymentalna, a także liczne wystawy, pokazy oraz koncerty. Tegoroczną nowością jest blok anglojęzyczny, który — mamy nadzieję — stanie się stałym elementem festiwalu.

Co ważne, wszystkie wymienione bloki zawierają część warsztatową, podczas których uczestnicy będą mogli nauczyć się m.in. lepszego tworzenia scenariuszy czy odgrywania postaci, profesjonalnego pisania, podstaw tańca czy sztuk walki — a wszystko to pod okiem kompetentnych prowadzących.

Uwaga! W tym roku na naszym konwencie odbędzie się Puchar Mistrza Mistrzów, najbardziej prestiżowy konkurs na prowadzącego sesje RPG. A to tylko jedna z atrakcji festiwalu!

Linki:
Dodaj do:
Ocena:
0/10