22. Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier

Dołącz do naszego serwera społeczności konwentowej na Discordzie! To dzięki niemu możesz umówić się na wspólny dojazd, znaleźć inne osoby wybierające się oraz po prostu zainteresowane wydarzeniem 22. Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier. Buduj z nami społeczność konwentową, bo naprawdę warto!

22. Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier - Konwenty Południowe
Komiks
Kategoria
30.09.2011 - 02.10.2011
Data
brak danychbrak danych
Przewidywana liczba uczestników
Łódź, Gen. Romualda Traugutta 18 (Łódzki Dom Kultury)
Adres
Opis:

Zapraszamy na coroczny Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi, skrótowo MFKiG, który odbywa się regularnie w październiku. To jedno z największych wydarzeń tego typu w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej, przyciągając kilka tysięcy uczestników zarówno z kraju, jak i zza granicy. Co roku impreza gromadzi entuzjastów komiksów i gier, oferując im niezapomniane doświadczenia.

MFKiG w Łodzi jest miejscem, w którym można spotkać wybitnych twórców komiksów, zakupić unikalne produkty na stoiskach targowych oraz wziąć udział w warsztatach twórczych i zwiedzaniu wystaw. Oprócz tego festiwal oferuje wiele atrakcji, które dostarczą uczestnikom niezapomnianych chwil. Festiwal odbywa się w Łodzi od 1991 roku, a jego organizatorami są Stowarzyszenie Twórców „Contur” i Łódzki Dom Kultury.

Linki:
Dodaj do:
Ocena:
0/10
Użytkownicy, którzy dodali wydarzenie do My Convention List: 1 (Edyta “AHu” Nowak)