Lajconik – Krakowskie Dni z Grami Fabularnymi

Dołącz do naszego serwera społeczności konwentowej na Discordzie! To dzięki niemu możesz umówić się na wspólny dojazd, znaleźć inne osoby wybierające się oraz po prostu zainteresowane wydarzeniem Lajconik – Krakowskie Dni z Grami Fabularnymi. Buduj z nami społeczność konwentową, bo naprawdę warto!

Lajconik – Krakowskie Dni z Grami Fabularnymi - Konwenty Południowe
LARP i RPG
Kategoria
01.10.2011 - 02.10.2011
Data
brak danychbrak danych
Przewidywana liczba uczestników
Kraków, Grunwaldzka 5 (Młodzieżowy Dom Kultury)
Adres
Bilety:

5zł

Opis:

Krakowska Sieć Fantastyki przy wsparciu Małopolskiego Klubu Fantastyki oraz Młodzieżowego Domu Kultury przy ulicy Grunwaldzkiej 5, serdecznie zaprasza na Krakowskie Dni z Grami Fabularnymi - Lajconik. Ta wyjątkowa impreza całkowicie zostanie poświęcona światowi RPG. Pragniemy dać Wam szansę zagrania w Wasze ulubione gry fabularne, poznanie nowych, systemów, spotkanie z doświadczonymi Mistrzami Gry oraz możliwość wymiany doświadczeń z innymi graczami – zarówno z Krakowa, Małopolski, jak i z całego kraju. Gwarantujemy wiele godzin fascynujących sesji podzielonych na cztery osobne bloki. To wspaniała okazja do rozwijania pasji związanej z RPG oraz do nawiązania relacji z małopolskim fandomem fanów fantastyki. Naszym pragnieniem jest, aby nasza impreza przyciągnęła osoby pragnące prawdziwej rozgrywki, ale równie serdecznie witamy tych, którzy chcą po raz pierwszy doświadczyć tej unikalnej formy zabawy.

Oczywiście, nie zapominamy także o fanach gier planszowych. Dla nich przygotowaliśmy imponującą kolekcję tytułów, które udostępni sklep i wypożyczalnia Dragonus. A ponieważ nigdy nie ma zbyt wielu gier, serdecznie zapraszamy również na Nocne Granie – niezapomnianą zabawę trwającą aż do białego rana.

Linki:
Dodaj do:
Ocena:
0/10