JAPANicon2

Dołącz do naszego serwera społeczności konwentowej na Discordzie! To dzięki niemu możesz umówić się na wspólny dojazd, znaleźć inne osoby wybierające się oraz po prostu zainteresowane wydarzeniem JAPANicon2. Buduj z nami społeczność konwentową, bo naprawdę warto!

JAPANicon2 - Konwenty Południowe
Manga & Anime
Kategoria
22.10.2011 - 23.10.2011
Data
brak danychbrak danych
Przewidywana liczba uczestników
Poznań, Osiedle Czecha 59 (Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 w Poznaniu)
Adres
Bilety:

50zł

Opis:

Grupa MiOhi serdecznie zaprasza wszystkich na nasze najnowsze wydarzenie, które już niebawem, w wielkim jesiennym stylu, zawita do Poznania - Festiwal Kultury i Sztuki Japońskiej, czyli JAPANicon2!

Chcemy przenieść Japońskie Wyspy na chwilę do Poznania, abyście mogli poczuć niepowtarzalny klimat Kraju Wschodzącego Słońca. Przygotowaliśmy dla was dwa dni pełne atrakcji. Będą konkursy, panele dyskusyjne i projekcje związane zarówno z samą Japonią, jak i Mangą & Anime, grami konsolowymi i tradycyjnymi. Organizujemy warsztaty origami, pokazy sztuk walki, a także koncert zespołu "NoBire". To tylko niektóre z kilkuset planowanych atrakcji!

Mamy także przyjemność poinformować, że będziemy mieli restaurację Banzai Sushi, która nie tylko otworzy swój bar na terenie konwentu, ale także pokaże nam, jak przygotowywać wyśmienite sushi!

Linki:
Dodaj do:
Ocena:
0/10
Użytkownicy, którzy dodali wydarzenie do My Convention List: 2 (Edyta “AHu” Nowak, Ruszardo)