Płockie Dni Fantastyki VII

Dołącz do naszego serwera społeczności konwentowej na Discordzie! To dzięki niemu możesz umówić się na wspólny dojazd, znaleźć inne osoby wybierające się oraz po prostu zainteresowane wydarzeniem Płockie Dni Fantastyki VII. Buduj z nami społeczność konwentową, bo naprawdę warto!

 Płockie Dni Fantastyki VII - Konwenty Południowe
Mieszane
Kategoria
29.10.2011 - 30.10.2011
Data
brak danychbrak danych
Przewidywana liczba uczestników
Płock, Faustyna Piaska 5 (Zespół Szkół Nr 1)
Adres
Opis:

W ostatni weekend października, Płock po raz siódmy zamieni się w fantastyczną stolicę Polski. Przez dwa dni, Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 przy ul. Piaska 5 będzie gościć miłośników wszelkich form zabawy z wyobraźnią: gier RPG, komiksów, fantasy, SF, planszówek, bitewniaków, karcianek oraz mangi i anime.

Organizatorem tego wydarzenia jest Płocki Klub Fantastyki Elgalh’ai, który przygotował ponad 100 godzin programu. W tworzeniu imprezy uczestniczą również Stowarzyszenie Avangarda oraz serwis AncientScroll. W trakcie tego weekendu będziecie mieli okazję uczestniczyć w spotkaniach z autorami polskiej fantastyki oraz wziąć udział w różnorodnych konkursach (w tym tolkienowski konkurs, kalambury), prelekcjach (m.in. próba kreacji idealnego świata fantasy, dyskusja pomiędzy mangowcami a fanami fantastyki) oraz pokazach (jak choćby walki rycerskie i fireshow).

Płockie Dni Fantastyki to wydarzenie, które skierowane jest zarówno do doświadczonych uczestników konwentów, jak i nowicjuszy w świecie fantastyki z całego kraju. Dodatkowo, Płock leży w dogodnym położeniu, zaledwie dwie godziny drogi od Warszawy i Łodzi.

Linki:
Dodaj do:
Ocena:
0/10