Hellcon 2

Dołącz do naszego serwera społeczności konwentowej na Discordzie! To dzięki niemu możesz umówić się na wspólny dojazd, znaleźć inne osoby wybierające się oraz po prostu zainteresowane wydarzeniem Hellcon 2. Buduj z nami społeczność konwentową, bo naprawdę warto!

Hellcon 2 - Konwenty Południowe
Mieszane
Kategoria
29.10.2011 - 30.10.2011
Data
1000-20001000-2000
Przewidywana liczba uczestników
Warszawa, Grójecka 93 (XXI Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja w Warszawie)
Adres
Bilety:

Wejściówka dwudniowe - 40zł

Wejściówka jednodniowa - 25zł

Opis:

Chcielibyśmy Was serdecznie zaprosić na konwent Hellcon II: Horror Returns. W tym roku Overlord Zaświatów wraz z stowarzyszeniem Animatsuri, postanowił po raz kolejny wydać hellconową uroczystość. Impreza odbędzie się w ramach obchodów święta Halloween. Już teraz wszyscy ciężko pracują, aby konwent był dla wszystkich niezapomnianym przeżyciem.

Co dla Was przygotowujemy? Na uczestników zabawy jak zwykle będą czekać liczne prelekcje oraz konkursy, wśród których znajdą coś dla siebie zarówno miłośnicy mang jak i horrorów. Ponadto w planie mamy halloweenową imprezę, podczas której nie zabraknie atrakcji dla uczestników. Tym razem tematyką imprezy nie będzie tylko święto Halloween, ale także ogólnie pojęta tematyka horrorów. Prócz tego na konwencie znajdzie się również miejsce dla zajmującego dwie sale bloku fantasy.

Linki:
Dodaj do:
Ocena:
0/10
Użytkownicy, którzy dodali wydarzenie do My Convention List: 1 (Pacchan)