Falkon 2011

Dołącz do naszego serwera społeczności konwentowej na Discordzie! To dzięki niemu możesz umówić się na wspólny dojazd, znaleźć inne osoby wybierające się oraz po prostu zainteresowane wydarzeniem Falkon 2011. Buduj z nami społeczność konwentową, bo naprawdę warto!

Falkon 2011 - Konwenty Południowe
Fantastyka
Kategoria
11.11.2011 - 14.11.2011
Data
brak danychbrak danych
Przewidywana liczba uczestników
Lublin, Bursaki 12 (Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie)
Adres
Opis:

Falkon to 4-dniowe święto ludzi o bujnej wyobraźni.

Największy po tej stronie Wisły festiwal poświęcony fantastyce, gromadzący miłośników książek, filmów, komiksów i gier.

Już po raz dwunasty spotkają się w Lublinie ludzie z całej Polski (i nie tylko) aby w kreatywny sposób spędzić wolny czas, rozwijać swoją pasję, poznać ludzi o podobnych zainteresowaniach, wymienić poglądy, zawrzeć nowe przyjaźnie i przede wszystkim dobrze się bawić w długi listopadowy weekend.

Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie: prelekcje, dyskusje, warsztaty, pokazy, konkursy w niemal dziesięciu blokach tematycznych, spotkania z polskimi i zagranicznymi pisarzami, wszelkiego rodzaju gry, stoiska wystawców, a każdego wieczoru wyjątkowe atrakcje.

W tym roku pod hasłem: „bogowie przyjęli wyzwanie” wyruszamy w egzotyczną podróż w krainę mitów i wierzeń z całego świata; tych znanych i mniej znanych, by poznać ich największe ciekawostki i najskrytsze tajemnice.

A czy Ty przyjmiesz wyzwanie i przybędziesz na Falkon stawić czoło bogom?

Linki:
Dodaj do:
Ocena:
0/10