Porytkon 2^2

Dołącz do naszego serwera społeczności konwentowej na Discordzie! To dzięki niemu możesz umówić się na wspólny dojazd, znaleźć inne osoby wybierające się oraz po prostu zainteresowane wydarzeniem Porytkon 2^2. Buduj z nami społeczność konwentową, bo naprawdę warto!

Porytkon 2^2 - Konwenty Południowe
Mieszane
Kategoria
25.11.2011 - 27.11.2011
Data
brak danychbrak danych
Przewidywana liczba uczestników
Sosnowiec, Braci Mieroszewskich 42 (Technikum nr 2 Architektoniczno-Budowlane)
Adres
Bilety:

35zł

Opis:

Porytkon jak zwykle będzie posiadał bardzo bogaty program. Nie ważne czy jesteś fanem Zmierzchu czy może loli dziewczynek walczących z robotami, na naszym konwencie na pewno znajdziesz coś dla siebie. A jakich bloków programowych możecie się spodziewać?

Blok Fantastyczny: Czyli worek gdzie wrzucimy wszystko, co nie pasowało w inne miejsca. W jego ramach odbędą się prelekcje, spotkania z pisarzami i konkursy. Czyli standardowo.

Blok Popkultury Japońskiej: Czyli blok mangowy, który został zrzucony na MiOhi. Jeśli chcesz podyskutować o tym dlaczego obecny sezon anime jest do fajny/do dupy.

Blok Postapokaliptyczny: Siekier i jego ekipa z Outpostu powraca, z sala przepełnioną klimatem radioaktywnych pustkowi. Jeśli jesteś fanem Mela Gibsona, to miejsce dla ciebie!

Blok RPG: Czyli wszystko dla fanów turlania, narracji i innych dziwnych zajęć powiązanych z RPG.

Blok LARPowy: Czyli dla wszystkich tych, dla których sesja RPG to za mało.

Blok Gier Karcianych: Jak zwykle, będą duże turnieje w M:tG. Jak zwykle, będą turnieje w inne dziwne karcianki. Więcej info wkrótce.

Blok Gier Bitewnych: Będą turnieje w Warmachine/Hordes. Będą pokazy gier. Będzie się działo.

Pozostałe atrakcje: To co jest wyżej, to nie wszystko! Znajdziecie u nas masę dziwnych pokazów, konsole, gry planszowe i inne atrakcje, o których będziemy informować was na bieżąco.

Linki:
Dodaj do:
Ocena:
0/10