9 Animafest – Festiwal Filmów Animowanych

Dołącz do naszego serwera społeczności konwentowej na Discordzie! To dzięki niemu możesz umówić się na wspólny dojazd, znaleźć inne osoby wybierające się oraz po prostu zainteresowane wydarzeniem 9 Animafest – Festiwal Filmów Animowanych. Buduj z nami społeczność konwentową, bo naprawdę warto!

9 Animafest – Festiwal Filmów Animowanych - Konwenty Południowe
Inne
Kategoria
08.11.2023 - 12.11.2023
Data
poniżej 500poniżej 500
Przewidywana liczba uczestników
Gdańsk, ul. Za Murami 2 (Dawne Kino Watra) oraz Targ Rakowy 11 (Instytut Kultury Miejskiej)
Adres
Bilety:

Karnet: 125 zł + prowizja

Bilet na 1 pokaz: 22 zł + prowizja

Bilety do zakupu na stronie systemu obsługi.

 

Opis:

Gdański festiwal animacji to pokazy najświeższych filmów animowanych z całego świata. Na Festiwalu jak co roku obejrzeć będzie można animacje artystyczne i pozycje ambitne, w tym filmy zrealizowane w klasycznej, rysowanej technice animacji, która wobec wszechobecnej techniki komputerowej odchodzi powoli w zapomnienie.

Na festiwalu pojawią się pokazy premierowe zarówno dla najmłodszych jak i dorosłych widzów, w tym aż 4 pasma konkursowe: Pełnometrażowych filmów animowanych, kierowanych głowie do starszego odbiorcy; konkurs krótkich filmów animowanych, konkurs filmów dla dzieci oraz konkurs Go Green - Eko Animacje.

Poza pasmami konkursowymi najciekawsze pełnometrażowe animacje roku zostaną zaprezentowane w sekcji Panorama. Nie zabraknie również klasyki światowej animacji, spotkań i dyskusji oraz pokazów specjalnych zarówno dla najmłodszych widzów jak i całej rodziny.

Linki:
Dodaj do:
Ocena:
0/10