III Fantastyczny Festiwal Wyobraźni StarFest 2024

Dołącz do naszego serwera społeczności konwentowej na Discordzie! To dzięki niemu możesz umówić się na wspólny dojazd, znaleźć inne osoby wybierające się oraz po prostu zainteresowane wydarzeniem III Fantastyczny Festiwal Wyobraźni StarFest 2024. Buduj z nami społeczność konwentową, bo naprawdę warto!

III Fantastyczny Festiwal Wyobraźni StarFest 2024 - Konwenty Południowe
Fantastyka
Kategoria
18.10.2024 - 20.10.2024
Data
2000-50002000-5000
Przewidywana liczba uczestników
Lublin, ul. Dworcowa 11 (Targi Lublin)
Adres

Na tym wydarzeniu spotkasz:

Opis:

Przygotuj się na niezapomnianą podróż w świat fantastyki i popkultury! III Fantastyczny Festiwal Wyobraźni StarFest, już niebawem w Targach Lublin, od 18 do 20 października 2024 🌟

🤩 Nasz festiwal to okazja, by spotkać prawdziwe gwiazdy popkultury! Autorzy bestsellerowych książek, utalentowani reżyserzy, twórcy gier, popularni youtuberzy – wszyscy będą tu obecni, gotowi podzielić się swoją pasją i wiedzą.

🎤 Program StarFest jest niesamowicie zróżnicowany. Czekają na Ciebie prelekcje, wykłady i panele dyskusyjne, podzielone na bloki tematyczne. Możesz wziąć udział w fascynujących spotkaniach z twórcami, odkrywać świat filmu i seriali, zagłębiać się w universum Star Wars, kulturę japońską, mandze i anime. A to tylko początek!

🎉 Oprócz tego czekają na Ciebie konkursy, turnieje, koncerty i projekcje filmów, które zapewnią Ci emocjonujące chwile i zabawę.

🎮 Jeśli jesteś miłośnikiem gier, to miejsce dla Ciebie! Gry komputerowe, planszowe, karciane, bitewne i fabularne – wybieraj, graj, wygrywaj! Games Room czynny całą dobę!

🎁 Na stoiskach handlowych znajdziesz wyjątkowe gadżety, kolekcje książek, komiksów, figurek i wiele innych przedmiotów związanego z fantastyką i popkulturą.

To niepowtarzalna okazja, by spotkać się z pasjonatami fantastyki, wymieniać doświadczeniami i poszerzać swoją wiedzę na temat ulubionych tematów. To wydarzenie, którego nie możesz przegapić! 🌌

Linki:
Dodaj do:
Ocena:
0/10
Użytkownicy, którzy dodali wydarzenie do My Convention List: 2 (Mateusz K. Sawczyn, Szyszka)