Gry i Kultura – Edycja Świąteczna

18.11.2023

Dołącz do naszego serwera społeczności konwentowej na Discordzie! To dzięki niemu możesz umówić się na wspólny dojazd, znaleźć inne osoby wybierające się oraz po prostu zainteresowane wydarzeniem Gry i Kultura – Edycja Świąteczna. Buduj z nami społeczność konwentową, bo naprawdę warto!

Gry i Kultura – Edycja Świąteczna - Konwenty Południowe
Gry/E-Sport
Kategoria
02.12.2023
Data
poniżej 500poniżej 500
Przewidywana liczba uczestników
Gdynia, Świętego Piotra 2 (Podwórko Art)
Adres
Bilety:

20 PLN

Osoby, które nie ukończyły jeszcze 14. roku życia - pod opieką dorosłych wstęp za free

Opis:

GiK, czyli Gry i Kultura, to wydarzenie poświęcone dostarczaniu doświadczeń płynących z nieskrępowanego grania w grę, jak również prezentowania wiedzy i informacji zawartych w szeroko rozumianej kulturze GAMINGOWEJ, która na wielu płaszczyznach przenika się i styka z popkulturą.

Podczas wydarzenia przybliżamy kulturę GAMINGU poprzez prezentację oryginalnych konsol i komputerów z minionych dekad, automatów ARCADE wprost z salonów gier, kartridży, kaset, materiałów archiwalnych, gadżetów, akcesoriów, książek, prasy branżowej z minionych lat oraz nowszych sprzętów do grania. Wszystko to zaprezentowane zostanie w formie interaktywnej na przygotowanych stanowiskach do grania i połączone z wyzwaniami na poszczególnych sprzętach, w których do zgarnięcia są nagrody wprost z GiKowego Kiermaszu.

W pierwszą sobotę grudnia zapraszamy wszystkich zainteresowanych poszerzaniem swoich doświadczeń na GiK wydarzenie w wydaniu świątecznym, gdzie GAMING łączy się z POPKULTURĄ.

Linki:
Dodaj do:
Ocena:
0/10