Poznańskie Targi Książki 2024

Dołącz do naszego serwera społeczności konwentowej na Discordzie! To dzięki niemu możesz umówić się na wspólny dojazd, znaleźć inne osoby wybierające się oraz po prostu zainteresowane wydarzeniem Poznańskie Targi Książki 2024. Buduj z nami społeczność konwentową, bo naprawdę warto!

Poznańskie Targi Książki 2024 - Konwenty Południowe
To wydarzenie się już odbyło, sprawdź nasze relacje:
Książki
Kategoria
08.03.2024 - 10.03.2024
Data
2000-50002000-5000
Przewidywana liczba uczestników
Poznań, Głogowska 14 (Targi MTP)
Adres

Na tym wydarzeniu spotkasz:

Bilety:

Bilety jednorazowe (online/w klasie):

  • Normalny – 15/20 zł
  • Ulgowy – 10 zł
  • Z kartą dużej rodziny – 10 zł

Bilet Wielokrotny: 30 zł online / 40 zł w kasie

Bilety do zakupu na stronie operatora biletów.

Opis:

Poznańskie Targi Książki dowodzą, że Polacy jednak czytają i wspierają kulturę. Miłośników czytania przyciąga bogata oferta - zarówno największych i znanych wydawnictw, jak i niszowych, publikujących ambitne książki mniej znanych autorów z Polski i zagranicy.

A skoro o pisarzach mowa, to oni również chętnie odwiedzają Poznańskie Targi Książki – wydarzenie obfituje w liczne spotkania z autorami, które przyciągają do stolicy Wielkopolski wielbicieli książek z całego kraju.

„Książka”, „kultura” i „sztuka” to słowa, które odmieniamy przez wszystkie przypadki podczas targów, dlatego istotną składową imprezy jest także Strefa Komiksu, Strefa Scrabble czy Giełda Winylowa. Wymienione punkty programu oraz szeroki przekrój wydawnictw pokazują jak eklektycznym wydarzeniem są stale rozwijające się Poznańskie Targi Książki.

Serdecznie zapraszamy i do zobaczenia!

Linki:
Dodaj do:
Ocena:
0/10
Użytkownicy, którzy dodali wydarzenie do My Convention List: 1 (Agnieszka „Vivianne” Kowalska)