ZOKkon - Zbąszynecki Minikonwent Fantastyki

Dołącz do naszego serwera społeczności konwentowej na Discordzie! To dzięki niemu możesz umówić się na wspólny dojazd, znaleźć inne osoby wybierające się oraz po prostu zainteresowane wydarzeniem ZOKkon - Zbąszynecki Minikonwent Fantastyki. Buduj z nami społeczność konwentową, bo naprawdę warto!

ZOKkon - Zbąszynecki Minikonwent Fantastyki - Konwenty Południowe
Fantastyka
Kategoria
09.02.2024 - 10.02.2024
Data
poniżej 500poniżej 500
Przewidywana liczba uczestników
Zbąszynek, ul. Wojska Polskiego 18 (Zbąszynecki Ośrodek Kultury)
Adres

Na tym wydarzeniu spotkasz:

Bilety:

wstęp za symboliczne 1 zł

Bilet do zakupu na stronie internetowej.

Opis:

ZOKkon to wydarzenie dla wszystkich fanów fantastyki, komiksu, mangi i anime. Jest to pierwsza edycja ZOKkonu w Zbąszynku, jednak obfitować będzie w dobrą zabawę!

Czego możecie się spodziewać? Spotkanie autorskie z Jakubem Ćwiekiem to clue dnia pierwszego! Tego samego dnia rozdamy nagrody w konkursie literackim oraz będziecie mogli wziąć udział w sesji teatru interaktywnego (RPG) w dwóch wariantach do wyboru horror osadzony w Ameryce lat 20-stych albo kryminał noir.

Drugi dzień to przede wszystkim escape room, warsztaty sushi, turniej LOLa z nagrodami i panele tematyczne, a jeden z nich poprowadzi gość specjalny drugiego dnia, czyli Łibcast!

Przez cały czas trwania konwentu będziecie mieli do swojej dyspozycji strefę chill, strefę plaszówek - wypożyczalnia, animowana gra dla laików i konsole to to, czego możecie spodziewać się w tej strefie.

Na dokładkę serwujemy konkurs cosplay z nagrodami i after party!

Linki:
Dodaj do:
Ocena:
0/10