Fabricon 2024

13.02.2024

Dołącz do naszego serwera społeczności konwentowej na Discordzie! To dzięki niemu możesz umówić się na wspólny dojazd, znaleźć inne osoby wybierające się oraz po prostu zainteresowane wydarzeniem Fabricon 2024. Buduj z nami społeczność konwentową, bo naprawdę warto!

Fabricon 2024 - Konwenty Południowe
Manga & Anime
Kategoria
29.06.2024
Data
poniżej 500poniżej 500
Przewidywana liczba uczestników
Wołomin, ul. Orwida 20 (Powiatowe Centrum Kultury Fabryczka)
Adres
Bilety:

Darmowe.

Opis:

🌟 Zapraszamy do udziału w Fabricon 2024 EDYCJA II - Konwencie Anime, Manga, K-Pop, i Cosplay! 🌟

Cześć, fani kultury japońskiej i wszystkie dusze k-popowe! 🎉 Chcielibyśmy serdecznie zaprosić Was do udziału w naszym niezapomnianym wydarzeniu - Fabricon 2024!

Chcemy, abyście byli częścią tej wspaniałej przygody, dlatego poszukujemy utalentowanych wystawców, pasjonatów oraz prelegentów, którzy chcą podzielić się swoją pasją podczas tegorocznego konwentu w Fabryczce!

🎨 Wystawcy - Wasza szansa zabłysnąć!

Jeśli tworzycie fantastyczne prace związane z światem anime, manga, czy k-popu, to chcemy Was zobaczyć na Fabricon 2024! Zapisy na stoiska wystawcze są już otwarte. Podzielcie się swoimi unikalnymi dziełami z naszą niesamowitą społecznością!

🎤 Prelegenci - Podziel się swoją wiedzą!

Czy masz fascynujące spostrzeżenia na temat japońskiej kultury, historii mangi, czy też tajników światowej sceny k-popowej? Zgłoś się jako prelegent i podziel się swoją pasją z innymi fanami podczas Fabricon 2024!

🌟 Scena otwarta dla Ciebie!

Marzysz o wystąpieniu na scenie i podzieleniu się swoim talentem? Otwieramy przestrzeń dla tych, którzy chcą zaprezentować swoje umiejętności, od tańca po śpiew, cosplay, czy inne artystyczne wyrażenie siebie!

🎭 Cosplayerzy - Zajmijcie scenę!

Marzycie o tym, aby wasza kreacja została doceniona przez tłum? Przygotujcie się na wielkie wyjście na scenę Fabricon 2024! Zapraszamy wszystkich chętnych cosplayerów do udziału w naszym konkursie, gdzie czekają fantastyczne nagrody!

Linki:
Dodaj do:
Ocena:
0/10
Użytkownicy, którzy dodali wydarzenie do My Convention List: 1 (Karma)