Planszowa GDArena 2024

29.02.2024

Dołącz do naszego serwera społeczności konwentowej na Discordzie! To dzięki niemu możesz umówić się na wspólny dojazd, znaleźć inne osoby wybierające się oraz po prostu zainteresowane wydarzeniem Planszowa GDArena 2024. Buduj z nami społeczność konwentową, bo naprawdę warto!

Planszowa GDArena 2024 - Konwenty Południowe
Gry planszowe
Kategoria
20.04.2024 - 21.04.2024
Data
1000-20001000-2000
Przewidywana liczba uczestników
Gdańsk, ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1 (Polsat Plus Arena Gdańsk)
Adres
Bilety:

Darmowe.

Opis:

Zaplanuj weekend pełen zabawy i emocji na Planszowej GDArenie 2024, gdzie rywalizacja spotyka się z kreatywnością, a świat gier planszowych łączy graczy wszystkich wieków w Polsat Plus Arena Gdańsk! ❤️

Odkryj planszówki w wyjątkowej atmosferze jednego z najpiękniejszych obiektów sportowych w kraju! Dwa dni pełne emocji, niespodziewanych zwrotów akcji i niezapomnianych doświadczeń czekają na Was podczas drugiej edycji festiwalu gier planszowych Planszowa GDArena w Polsat Plus Arena w Gdańsku.

📅 Codziennie w godzinach 10:00 - 18:00 rzuć się w wir okołoplanszowej zabawy! W ten weekend Polsat Plus Arena zamieni się nie tylko w arenę gier planszowych, ale też w festiwal z atrakcjami dla całej rodziny.

🎲 ZAGRAJ 🎲

Dla tych, którzy lubią rywalizować, przygotowaliśmy gralnię z ponad setką stołów i biblioteką zawierającą ponad 1000 nowoczesnych gier do wypożyczenia. Przestronna sala z widokiem na płytę jednego z najpiękniejszych obiektów sportowych w kraju zapewni niebywałą okazję, by poznać nowe planszówki w wyjątkowej atmosferze.

🎭 Na szczególną uwagę zasługuje strefa gier fabularnych (RPG), w której będzie można spróbować swoich sił w przepięknym hobby we wspólnym snuciu opowieści i przemierzaniu niebezpiecznych krain! Doskonała okazja, by poszerzyć swoje growe horyzonty.

Zagrać będzie też można na specjalnych stoiskach pokazowych, gdzie z pewnością odnajdą się wielbiciele kolekcjonerskich gier karcianych (Star Wars: Unlimited), szybkich zręcznościówek (KLASK) oraz gier imprezowych (KLINK).

Wszystkich, którzy wpadną do nas, nawet na krótką chwilę, zapraszamy do wzięcia udziału w festiwalowym konkursie obiegówkowym – zwiedź cały stadion, zbieraj punkty i zdobywaj cenne nagrody!

👀 ZOBACZ 👀

O tym, że świat gier bez prądu pełen jest wyjątkowych ludzi, przekonasz się w strefie inicjatyw społecznych. To tutaj zapoznasz się m.in. z ofertą gdańskich klubów fantastyki!

👩‍🎨 W sali warsztatowej czeka na Ciebie mnóstwo fascynującej wiedzy dookoła gier bez prądu! To nie tylko warsztaty z projektowania gier, ale także m.in. zajęcia z wykorzystania gier w edukacji (Zgrana Szkoła) i wiele, wiele więcej!

A jeśli masz w sobie duszę konstruktora, to ucieszy Cię fakt, że rozbudowujemy strefę nauki malowania o elementy konstruktorskie dla najmłodszych!

💸 KUP 💸

Planszowa GDArena to także święto zakupowiczów! Na najwyższym piętrze wydarzenia, znajdziesz przestrzeń, w której będzie można upolować planszówkowe nowości, a także akcesoria dla graczy w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Dla wielbicieli mocnych wrażeń odbędzie się także aukcja holenderska z pakietami gier dla planszówkowych wyjadaczy.

❤️ POCZUJ ❤️

Pamiętajmy też, że gra to nie tylko rywalizacja, ale przede wszystkim dobra zabawa! Dla najmłodszych przygotowaliśmy strefę młodych Poszukiwaczy Przygód, puzzlową i Treflika! A dla wszystkich głodnych również część gastronomiczną z food truckami.

🤩 Czy może być lepszy plan na weekend niż spędzenie go w gronie innych entuzjastów gier planszowych? Dołącz do nas podczas festiwalu Planszowa GDArena i przeżyj niezapomniane chwile przy planszy.

Czekamy na Ciebie! Do zobaczenia w Polsat Plus Arena Gdańsk!

Linki:
Dodaj do:
Ocena:
0/10