8. Wielki Bój Planszówkowy

Dołącz do naszego serwera społeczności konwentowej na Discordzie! To dzięki niemu możesz umówić się na wspólny dojazd, znaleźć inne osoby wybierające się oraz po prostu zainteresowane wydarzeniem 8. Wielki Bój Planszówkowy. Buduj z nami społeczność konwentową, bo naprawdę warto!

8. Wielki Bój Planszówkowy - Konwenty Południowe
Gry planszowe
Kategoria
13.04.2024 - 14.04.2024
Data
poniżej 500poniżej 500
Przewidywana liczba uczestników
Kielce, ul. ks. Piotra Ściegiennego 13 (Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Witolda Gombrowicza w Kielcach)
Adres

Na tym wydarzeniu spotkasz:

Bilety:

Darmowe.

Opis:

𝘿𝙧𝙤𝙙𝙯𝙮 𝙂𝙧𝙖𝙘𝙯𝙚,

Już niebawem odbędzie się jedno z najbardziej oczekiwanych wydarzeń planszówkowych w regionie świętokrzyskim, organizowany przez naszą bibliotekę we współpracy z Kuferek z planszówkami – 𝙑𝙄𝙄𝙄 𝙒𝙄𝙀𝙇𝙆𝙄 𝘽𝙊́𝙅 𝙋𝙇𝘼𝙉𝙎𝙕𝙊́𝙒𝙆𝙊𝙒𝙔.

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnego spędzenia czasu przy fascynujących planszówkowych rozgrywkach!

Podczas tej dwudniowej imprezy będziecie mogli zagrać w ponad 𝟱𝟬𝟬 𝙪𝙣𝙞𝙠𝙖𝙡𝙣𝙮𝙘𝙝 𝙜𝙞𝙚𝙧 𝙥𝙡𝙖𝙣𝙨𝙯𝙤𝙬𝙮𝙘𝙝. Zaprezentujemy Wam wiele tytułów z rankingu BGG, a także najpopularniejsze gry rodzinne.

Wydarzenie to odbędzie się w dwóch największych salach Biblioteki, zapewniając komfortowe oraz przyjemne warunki dla wszystkich entuzjastów planszówek.

W sali konferencyjnej przygotowaliśmy 𝙨𝙩𝙧𝙚𝙛𝙚̨ 𝙜𝙞𝙚𝙧 𝙧𝙤𝙙𝙯𝙞𝙣𝙣𝙮𝙘𝙝, która będzie idealnym miejscem dla rodzin i początkujących graczy. Tam czekać będzie na Was zespół wolontariuszy, którzy zapoznają Was z grami.

Osoby z doświadczeniem w grach planszowych zapraszamy do Czytelni Ogólnej. 𝙉𝙖 𝙯𝙖𝙖𝙬𝙖𝙣𝙨𝙤𝙬𝙖𝙣𝙮𝙘𝙝 𝙜𝙧𝙖𝙘𝙯𝙮 będą czekać gry pełne wyzwań i złożonych strategii.

Jak co roku, podczas wydarzenia otrzymacie kartę gracza, do której wklejać będziecie specjalne naklejki – punkty, otrzymane podczas rozgrywek. Każdy kto zdobędzie przynajmniej 3 naklejki weźmie udział w niedzielnym losowaniu gier-niespodzianek.

Dla uczestników tegorocznego Boju 𝙥𝙧𝙯𝙮𝙜𝙤𝙩𝙤𝙬𝙖𝙡𝙞𝙨́𝙢𝙮 𝟲 𝙩𝙪𝙧𝙣𝙞𝙚𝙟𝙤́𝙬. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody ufundowane przez Bibliotekę. (Nagrody w turnieju głównym Brass: Birmingham: 1. Era Innowacji, 2. Ziemia, 3. Biały Zamek) Regulamin udziału w turniejach oraz zapisy podamy niebawem.

Linki:
Dodaj do:
Ocena:
0/10
Użytkownicy, którzy dodali wydarzenie do My Convention List: 1 (Damian "Skillile" Pospieszałowski)