9. Matsuri – Piknik z kulturą japońską

Dołącz do naszego serwera społeczności konwentowej na Discordzie! To dzięki niemu możesz umówić się na wspólny dojazd, znaleźć inne osoby wybierające się oraz po prostu zainteresowane wydarzeniem 9. Matsuri – Piknik z kulturą japońską. Buduj z nami społeczność konwentową, bo naprawdę warto!

9. Matsuri – Piknik z kulturą japońską - Konwenty Południowe
Manga & Anime
Kategoria
22.06.2024
Data
500-1000500-1000
Przewidywana liczba uczestników
Warszawa, ul. Jana Sebastiana Bacha 15 (Służewski Dom Kultury)
Adres
Bilety:

Darmowe.

Opis:

Zapraszamy na dziewiątą już edycję Matsuri – Pikniku z Kulturą Japońską! Po raz kolejny zapraszamy do Służewskiego Domu Kultury, gdzie 22 czerwca wspólnie powitamy początek wakacji ☀️ Wstęp bezpłatny!

🇯🇵Tematem przewodnim tegorocznej edycji jest japońskie wyrażenie „Ichigan” (po japońsku:一丸), które oznacza wspólne działanie, dlatego też na materiałach promocyjnych zobaczycie hasło „Wszyscy razem!”

Piknik ma charakter interaktywny, przygotowaliśmy liczne atrakcje dla osób w każdym wieku, takie jak gry japońskie, taniec, muzyka, stoiska gastronomiczne, a także występy sceniczne i pokazy sztuk walki. W tym roku czeka Was wiele nowości – szczegóły występów scenicznych i innych atrakcji już wkrótce 🌸


Matsuri, czyli święto, to głęboko osadzony w tradycji, nieodłączny element kultury japońskiej. Jest to niezwykle barwne wydarzenie z paradami, występami tanecznymi i muzycznymi oraz oczywiście dobrym jedzeniem, jednym słowem wspaniała okazja do zabawy dla lokalnych społeczności.

Linki:
Dodaj do:
Ocena:
0/10