Małopolski Festiwal Komiksu 2024

Dołącz do naszego serwera społeczności konwentowej na Discordzie! To dzięki niemu możesz umówić się na wspólny dojazd, znaleźć inne osoby wybierające się oraz po prostu zainteresowane wydarzeniem Małopolski Festiwal Komiksu 2024. Buduj z nami społeczność konwentową, bo naprawdę warto!

Małopolski Festiwal Komiksu 2024 - Konwenty Południowe
Komiks
Kategoria
08.06.2024 - 09.06.2024
Data
500-1000500-1000
Przewidywana liczba uczestników
Kraków, ul. Józefa Szujskiego (Arteteka)
Adres
Opis:

Odbywający się w pierwszy weekend czerwca Małopolski Festiwal Komiksu to dwudniowa impreza o rodzinnym charakterze. Czytelnicy i miłośnicy komiksów w każdym wieku znajdą coś dla siebie!

Na najmłodszych czekają warsztaty komiksowe, spotkania z autorami popularnych serii oraz gra miejska. Starsi będą mogli brać udział w panelach dyskusyjnych oraz spotkaniach z twórcami z Polski i zagranicy.

Na każdego, kto będzie chciał uzupełnić komiksową kolekcję będzie czekała giełda z mnóstwem tytułów do wyboru - zarówno jeśli chodzi o pozycje archiwalne, trudno dostępne, jak i najnowsze premiery.

Podczas festiwalu odbędzie się również wystawa oryginalnych prac polskich autorów, które będzie można zakupić w okazyjnych cenach. Małopolski Festiwal Komiksu to impreza zarówno dla osób, które od lat interesują się komiksem, jak również dla tych, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z tym medium.

Linki:
Dodaj do:
Ocena:
0/10