Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

Pyrkon 2014

Pyrkon 2014 - Konwenty Południowe
Data:
21.03.2014 - 23.03.2014
Adres:
Poznań, ul. Głogowska 14 (Centrum konferencyjne MTP, pawilony 5A, 6A, 7, 7A, 8, 8A, 14), oraz ul. Matejki 8/10 (Liceum Ogólnokształcące nr 2)
Kategoria:
Mieszane
Linki:
Dodaj do:

Cena:
Ocena:
0/10
Opis:
Pyrkon. Największy (?) konwent/festiwal fantastyki w naszym kraju. Na poprzedniej edycji pojawiło się ok 15 tysięcy ludzi co jest świetnym poświadczeniem jak duże jest to przedsięwzięcie. Przy czym trzeba zaznaczyć, że wszystko się trzyma spójnie i nie ma głośnych wpadek. Impreza obowiązkowa dla każdego fana gier, fantastyki, SF i temu podobnych klimatów. Nie może cię tam zabraknąć i mówię absolutnie serio! Pyrkon pamięta się całe życie :-). Więcej o samym wydarzeniu pod TYM LINKIEM.

Na tym wydarzeniu spotkasz:

Konwenty Południowe