Pyrkon 2014

Dołącz do naszego serwera społeczności konwentowej na Discordzie! To dzięki niemu możesz umówić się na wspólny dojazd, znaleźć inne osoby wybierające się oraz po prostu zainteresowane wydarzeniem Pyrkon 2014. Buduj z nami społeczność konwentową, bo naprawdę warto!

Pyrkon 2014 - Konwenty Południowe
To wydarzenie się już odbyło, sprawdź nasze relacje:
Mieszane
Kategoria
21.03.2014 - 23.03.2014
Data
brak danychbrak danych
Przewidywana liczba uczestników
Poznań, ul. Głogowska 14 (Centrum konferencyjne MTP, pawilony 5A, 6A, 7, 7A, 8, 8A, 14), oraz ul. Matejki 8/10 (Liceum Ogólnokształcące nr 2)
Adres

Na tym wydarzeniu spotkasz:

Opis:

Pyrkon. Największy (?) konwent/festiwal fantastyki w naszym kraju. Na poprzedniej edycji pojawiło się ok 15 tysięcy ludzi co jest świetnym poświadczeniem jak duże jest to przedsięwzięcie. Przy czym trzeba zaznaczyć, że wszystko się trzyma spójnie i nie ma głośnych wpadek. Impreza obowiązkowa dla każdego fana gier, fantastyki, SF i temu podobnych klimatów. Nie może cię tam zabraknąć i mówię absolutnie serio! Pyrkon pamięta się całe życie :-). Więcej o samym wydarzeniu pod TYM LINKIEM.

Linki:
Dodaj do:
Ocena:
0/10
Użytkownicy, którzy dodali wydarzenie do My Convention List: 6 (Axor, Gerard „Alchelor” Vetinari, Kapitan Fandom, Wiktor, Michał Balcerek, Fałek)