Orkon 2014

Dołącz do naszego serwera społeczności konwentowej na Discordzie! To dzięki niemu możesz umówić się na wspólny dojazd, znaleźć inne osoby wybierające się oraz po prostu zainteresowane wydarzeniem Orkon 2014. Buduj z nami społeczność konwentową, bo naprawdę warto!

Orkon 2014 - Konwenty Południowe
LARP i RPG
Kategoria
13.07.2014 - 27.07.2014
Data
brak danychbrak danych
Przewidywana liczba uczestników
Łutowiec
Adres
Opis:

Tej imprezy nie trzeba chyba przedstawiać. Jednak dla osób, które nie wiedzą o co w tym chodzi i jak to się je, wyciąg ze strony www:


"Orkon to największy i najstarszy w Polsce konwent fabularnych gier terenowych (LARPów, Live Action Roleplays). Odbywa się co roku w lipcu w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej i trwa dwa tygodnie. W ostatnich latach liczba uczestników konwentu sięga 350 osób.


Trzy dni Orkonu zajmuje Gra Główna – duży larp osadzony w autorskim świecie fantasy. Podczas pozostałych dni odbywają się krótsze LARPy. Świat Gry Głównej, zwany światem orkonowym, powstał specjalnie na użytek konwentu. Kolejne edycje Orkonu kontynuują historię tego fikcyjnego świata.


Orkon gromadzi miłośników fabularnych gier terenowych fantasy z całej Polski; od wielu lat orkonowicze stanowią zżytą społeczność. Zapraszamy wszystkich chcących wcielić się w mieszkańców odgrywanego świata — wymagane są: wyobraźnia, przebranie i rekwizyty, chęć do wspólnej zabawy i ukończone 18 lat (względnie ukończone 15 lat oraz towarzystwo opiekuna).

Linki:
Dodaj do:
Ocena:
0/10