Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

Lajconik 4

Lajconik 4 - Konwenty Południowe
Data:
05.04.2014 - 06.04.2014
Adres:
Kraków, ul. Grunwaldzka 5 (Młodzieżowy Dom Kultury)
Kategoria:
Fantastyka
Linki:
Dodaj do:

Cena:
Ocena:
0/10
Opis:
Lajconik to krakowski konwent dla fanów sesji RPG i planszówek (głównie). Będzie to już 4 edycja tejże imprezy. Na uczestników czeka około 40 sesji, planszówki i konkursy.
Kilka słów od organizatora:

Lajconik – Krakowskie Dni z Grami Fabularnymi to cykliczne wydarzenie przeznaczone zarówno dla aktywnych Mistrzów Gry, jak i graczy, oraz dla osób, które chcą rozpocząć swoją przygodę z grami fabularnymi.
W dniach 5 i 6 kwietnia 2014 roku (sobota, niedziela) odbędzie się 4. edycja zlotu, w którego czasie:
– będziecie mogli uczestniczyć i prowadzić sesje RPG w każdej z czterech tur: 10:00–14:30 oraz 15:30–20:00 zarówno w sobotę, jak i w niedzielę;
– będziecie mogli wziąć udział w bloku konkursowym, walcząc o rozmaite nagrody;
– będziecie mogli zapisać się na nocne sesje RPG oraz grać w nocy w gry planszowe;
– będziecie mogli odpocząć na miejscu!
– będziecie mogli także wziąć udział w wieczornym bloku atrakcji – karaoke, konkursy i rozmowy przy kubku kawy – w fantastycznej atmosferze. :)

Na tym wydarzeniu spotkasz: