PG .Games Tournament

Dołącz do naszego serwera społeczności konwentowej na Discordzie! To dzięki niemu możesz umówić się na wspólny dojazd, znaleźć inne osoby wybierające się oraz po prostu zainteresowane wydarzeniem PG .Games Tournament. Buduj z nami społeczność konwentową, bo naprawdę warto!

PG .Games Tournament - Konwenty Południowe
Gry/E-Sport
Kategoria
12.03.2016 - 13.03.2016
Data
brak danychbrak danych
Przewidywana liczba uczestników
Gdańsk, ul. Narutowicza 11/12 (Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki PG)
Adres
Opis:

Ze strony www/wydarzenia:


 


"Cześć! Macie swoją drużynę e-sportową? Jesteście fanami gier? Chcielibyście sprawdzić swoje umiejętności gamingowe? A może po prostu lubicie oglądać, jak inni grają? Jeśli na chociaż jedno z tych pytań odpowiedzieliście „tak”, to dobrze trafiliście! 


 


Grupa .Games ma przyjemność zaprosić Was na .Games Tournament - najlepszy tego typu turniej e-sportowy na Pomorzu! Już w lutym rozpoczną się eliminacje do rozgrywek głównych w CS:GO oraz League of Legends. Finały odbędą się w nowym gmachu wydziału Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej. Wtedy zostanie również przeprowadzony turniej w Hearthstone’a i FIFĘ. Zbierajcie drużyny, bo zapisy już niedługo! Jest o co walczyć, bo pula nagród jest naprawdę duża! Czekamy na Was :)"

Linki:
Dodaj do:
Ocena:
0/10