Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

PG .Games Tournament

PG .Games Tournament - Konwenty Południowe
Data:
12.03.2016 - 13.03.2016
Adres:
Gdańsk, ul. Narutowicza 11/12 (Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki PG)
Kategoria:
Gry/E-Sport
Linki:
Dodaj do:

Cena:
Ocena:
0/10
Opis:

Ze strony www/wydarzenia:


 


"Cześć! Macie swoją drużynę e-sportową? Jesteście fanami gier? Chcielibyście sprawdzić swoje umiejętności gamingowe? A może po prostu lubicie oglądać, jak inni grają? Jeśli na chociaż jedno z tych pytań odpowiedzieliście „tak”, to dobrze trafiliście! 


 


Grupa .Games ma przyjemność zaprosić Was na .Games Tournament - najlepszy tego typu turniej e-sportowy na Pomorzu! Już w lutym rozpoczną się eliminacje do rozgrywek głównych w CS:GO oraz League of Legends. Finały odbędą się w nowym gmachu wydziału Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej. Wtedy zostanie również przeprowadzony turniej w Hearthstone’a i FIFĘ. Zbierajcie drużyny, bo zapisy już niedługo! Jest o co walczyć, bo pula nagród jest naprawdę duża! Czekamy na Was :)"

Na tym wydarzeniu spotkasz: