WGL The Grand Finals 2016

Dołącz do naszego serwera społeczności konwentowej na Discordzie! To dzięki niemu możesz umówić się na wspólny dojazd, znaleźć inne osoby wybierające się oraz po prostu zainteresowane wydarzeniem WGL The Grand Finals 2016. Buduj z nami społeczność konwentową, bo naprawdę warto!?

WGL The Grand Finals 2016 - Konwenty Południowe
Gry/E-Sport
Kategoria
08.04.2016 - 09.04.2016
Data
brak danychbrak danych
Przewidywana liczba uczestników
Warszawa, ul. Łazienkowska 6a (Torwar Hall)
Adres
Bilety:
Darmowy!
Opis:

Wielki Finał 2016 odbędzie się w dniach 8-9 kwietnia w Hali Torwar w Warszawie. Możliwość wzięcia udziału w tym ogromnym miedzynarodowym turnieju jest jednym z najwyższych wyróżnień dla każdej ligi Wargaming.net i wyłania graczy World of Tanks, którzy wyróżniają się z tłumu. Dwanaście elitarnych e-Sportowych drużyn z całego świata zmierzy się w turnieju o tytuł mistrzów świata i o ogromną nagrodę pieniężną.
Na mistrzostwa może przyjść każdy: wejście do hali będzie całkowicie darmowe. Zeszłoroczny turniej zapewnił nam zdumiewające bitwy oraz zapierające dech momenty, które sprawiły że każdy mecz był prawdziwym widowiskiem. Rozgrywki oglądało około 15,000 fanow WoT na terenie Hali Torwar oraz ponad 2,6 millionów widzów on-line. W tym roku miejsca będzie na dwa razy więcej osób. Zapraszamy do obejrzenia tych bitew na własne oczy!

Linki:
Dodaj do:
Ocena:
0/10