Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

WGL The Grand Finals 2016

WGL The Grand Finals 2016 - Konwenty Południowe
Data:
08.04.2016 - 09.04.2016
Adres:
Warszawa, ul. Łazienkowska 6a (Torwar Hall)
Kategoria:
Gry/E-Sport
Linki:
Dodaj do:

Cena:
Darmowy!
Ocena:
0/10
Opis:

Wielki Finał 2016 odbędzie się w dniach 8-9 kwietnia w Hali Torwar w Warszawie. Możliwość wzięcia udziału w tym ogromnym miedzynarodowym turnieju jest jednym z najwyższych wyróżnień dla każdej ligi Wargaming.net i wyłania graczy World of Tanks, którzy wyróżniają się z tłumu. Dwanaście elitarnych e-Sportowych drużyn z całego świata zmierzy się w turnieju o tytuł mistrzów świata i o ogromną nagrodę pieniężną.
Na mistrzostwa może przyjść każdy: wejście do hali będzie całkowicie darmowe. Zeszłoroczny turniej zapewnił nam zdumiewające bitwy oraz zapierające dech momenty, które sprawiły że każdy mecz był prawdziwym widowiskiem. Rozgrywki oglądało około 15,000 fanow WoT na terenie Hali Torwar oraz ponad 2,6 millionów widzów on-line. W tym roku miejsca będzie na dwa razy więcej osób. Zapraszamy do obejrzenia tych bitew na własne oczy!

Na tym wydarzeniu spotkasz: