Dołącz do naszego serwera społeczności konwentowej na Discordzie! To dzięki niemu możesz umówić się na wspólny dojazd, znaleźć inne osoby wybierające się oraz po prostu zainteresowane wydarzeniem Sakurakon IV. Buduj z nami społeczność konwentową, bo naprawdę warto!
To wydarzenie się już odbyło, sprawdź nasze relacje:
Opole, ul. Skautów Opolskich 10 (Młodzieżowy Dom Kultury)
Adres
Bilety:
10 zł
Opis:
Po raz czwarty zapraszamy do Opola na świętowanie wiosny! Jak co roku czeka na Was moc atrakcji w uroczej, wręcz rodzinnej atmosferze: konsolówka, DDR, dzikie panele, klasyczne konkursy i wiele, wiele innych atrakcji. Jesteśmy zgraną grupką przyjaciół i to się udziela konwentowi.
Linki:
Dodaj do:
Ocena:
0/10
Użytkownicy, którzy dodali wydarzenie do My Convention List: 1 (Axor)
Jej rozmiar to zaledwie kilkanaście megabajtów (dla przykładu, aplikacja Facebooka zajmuje około 200-400...)
Po jednym kliknięciu sprawdzisz każde wydarzenie z naszego kalendarza, przefiltrujesz konwenty w promieniu 50 lub 100km od swojej lokalizacji, skorzystasz z bardzo wygodnej i szybkiej wyszukiwarki, w łatwy sposób dodasz wybrany konwent do swojego kalendarza Google lub listy ulubionych imprez, dzięki czemu nigdy nie przegapisz interesującego Cię wydarzenia oraz posortujesz wszystkie imprezy według nazwy, daty, miasta, czy jak tylko chcesz!
W przyszłości aplikacja będzie rozwijana o wiele nowych funkcji!
Wszystko działa bardzo szybko i jest niezwykle przejrzyste.