Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

Konwent Uberwaldzki

Konwent Uberwaldzki - Konwenty Południowe
Data:
25.04.2014 - 27.04.2014
Adres:
Nawojowa Góra
Kategoria:
Fantastyka
Linki:
Dodaj do:

Cena:
Ocena:
0/10
Opis:
Niesamowity i jedyny w swoim rodzaju konwent w konwencji pratchettowskiego "Świata Dysku" w Polsce. Jest to wydarzenie, na którym każdy fan twórczości Terry'ego musi się pojawić :-). A jeszcze na zachętę kilka słów od organizacji:
"www.pratchett.pl organizuje konwent w konwencji uberwaldzkiej, serdecznie zapraszamy Igory, Igoriny, wilki i wilkołaki, wszystkich żywych i ciut martwych oraz nie będących martfymi. Zabierzcie ze sobą dobry humor i książki w podarku dla lokalnej biblioteki:) Program obfituje w Wydarzenia. No, jest obfity jak złoża szmalcu ;) Warto przyjechać i dobrze się zabawić."

Na tym wydarzeniu spotkasz: