VII SPOT-kanie z larpami

Dołącz do naszego serwera społeczności konwentowej na Discordzie! To dzięki niemu możesz umówić się na wspólny dojazd, znaleźć inne osoby wybierające się oraz po prostu zainteresowane wydarzeniem VII SPOT-kanie z larpami. Buduj z nami społeczność konwentową, bo naprawdę warto!

VII SPOT-kanie z larpami - Konwenty Południowe
LARP i RPG
Kategoria
29.04.2016 - 02.05.2016
Data
brak danychbrak danych
Przewidywana liczba uczestników
Banino, ul. Lotnicza 15
Adres
Bilety:

Całość Imprezy - 80zl
Jeden dzień - 30zl

Opis:

Ze strony wydarzenia:


Rok 2015, który przyniósł nam wiele niezapomnianych wrażeń, zdążyliśmy już pożegnać. Zatem najwyższa pora zaprosić Was na długo wyczekiwane VII SPOTkanie z larpami, czyli wyjątkowy konwent larpowy w Baninie koło Trójmiasta :).


Z dobrych informacji, tegoroczny SPOT będzie o jeden dzień dłuższy niż poprzedni. Korzystając z długiego weekendu majowego będziemy mieli możliwość larpować od piątku aż do poniedziałku. Co więcej, powrót do rzeczywistości tym razem będzie znacznie łagodniejszy, w końcu na odespanie będziemy mieli cały wtorek 3 maja :).


Co możemy Wam w związku z tegorocznym SPOTem obiecać? Jeszcze więcej larpów, rpgów, gier terenowych, turniejów oraz rozleglejszy wybór planszówek. Do tego chilloutową, grillową atmosferę i możliwość spędzenia niezapomnianego, długiego, majowego weekendu w gronie ludzi mających równie zwariowane hobby, co Wy :).

Linki:
Dodaj do:
Ocena:
0/10