Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

VII SPOT-kanie z larpami

VII SPOT-kanie z larpami - Konwenty Południowe
Data:
29.04.2016 - 02.05.2016
Adres:
Banino, ul. Lotnicza 15
Kategoria:
LARP
Linki:
Dodaj do:

Cena:
Całość Imprezy - 80zl
Jeden dzień - 30zl
Ocena:
0/10
Opis:
Ze strony wydarzenia:

Rok 2015, który przyniósł nam wiele niezapomnianych wrażeń, zdążyliśmy już pożegnać. Zatem najwyższa pora zaprosić Was na długo wyczekiwane VII SPOTkanie z larpami, czyli wyjątkowy konwent larpowy w Baninie koło Trójmiasta :).

Z dobrych informacji, tegoroczny SPOT będzie o jeden dzień dłuższy niż poprzedni. Korzystając z długiego weekendu majowego będziemy mieli możliwość larpować od piątku aż do poniedziałku. Co więcej, powrót do rzeczywistości tym razem będzie znacznie łagodniejszy, w końcu na odespanie będziemy mieli cały wtorek 3 maja :).

Co możemy Wam w związku z tegorocznym SPOTem obiecać? Jeszcze więcej larpów, rpgów, gier terenowych, turniejów oraz rozleglejszy wybór planszówek. Do tego chilloutową, grillową atmosferę i możliwość spędzenia niezapomnianego, długiego, majowego weekendu w gronie ludzi mających równie zwariowane hobby, co Wy :).

Na tym wydarzeniu spotkasz: