V Krakowski Festiwal Komiksu

Dołącz do naszego serwera społeczności konwentowej na Discordzie! To dzięki niemu możesz umówić się na wspólny dojazd, znaleźć inne osoby wybierające się oraz po prostu zainteresowane wydarzeniem V Krakowski Festiwal Komiksu. Buduj z nami społeczność konwentową, bo naprawdę warto!🐄

V Krakowski Festiwal Komiksu - Konwenty Południowe
To wydarzenie się już odbyło, sprawdź nasze relacje:
Komiks
Kategoria
18.03.2016 - 20.03.2016
Data
brak danychbrak danych
Przewidywana liczba uczestników
Kraków, ul. Rajska 1
Adres
Bilety:

Darmowy

Opis:

Kraków znów odwiedzą w tych dniach komiksowe osobistości z kraju i ze świata. Wśród nich: Nicolas Wild, Krzysztof Gawronkiewicz, Jakub Rebelka, Katarzyna Niemczyk, Jacek Świdziński, Tomasz Leśniak, Rafał Skarżycki, Rafał Szłapa, Jakub „DEM” Dębski, Dominik Szcześniak, Daniel Grzeszkiewicz a także goście specjalni z Brukseli - Grażyna i Zbigniew Kasprzakowie.


W programie oprócz spotkań autorskich przewidziano prelekcje, m. in. o mandze i komiksie superbohaterskim, konferencję komiksowych youtuberów i blogerów, spotkanie z Arkadiuszem Wróblewskim i Marcinem Rusteckim z legendarnego wydawnictwa TM-Semic, wystawę kolekcji Wojciecha Jamy, wystawę pt. „Salon Kąpielowy”, oraz warsztaty komiksowe dla dzieci.


W sobotę i niedzielę otwarta będzie giełda komiksowa, zaś drugi dzień festiwalu tradycyjnie zwieńczy rysunkowa bitwa. Z krakowskimi twórcami spotka się Nicolas Grivel, łowca komiksowych talentów z Paryża, z którym będzie można skonsultować swoje portfolio.


Ponadto malowanie superbohatera na żywo przez Simeona Genewa, pokaz cosplay, dwa bloki filmowe oraz gry i zabawy dla dzieci.

Linki:
Dodaj do:
Ocena:
0/10