Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

SerialCon 2016

SerialCon 2016 - Konwenty Południowe
Data:
30.04.2016 - 01.05.2016
Adres:
Kraków
Kategoria:
Inne
Linki:
Dodaj do:

Cena:
Darmowy! (wymagana rejestracja online)
Ocena:
0/10
Opis:
Ze strony wydarzenia:
"Długo traktowane z przymrużeniem oka, dziś stają się trafnym komentarzem rzeczywistości. Seriale oglądają prawie wszyscy. Nic dziwnego, że z roku na rok są coraz ważniejsze podczas Festiwalu NETIA OFF CAMERA.

SerialCon to szereg interesujących prelekcji, dyskusji panelowych i wykładów przygotowanych przez fanów seriali, krytyków, dziennikarzy, naukowców, blogerów, podcasterów i youtuberów. Perspektywa fanowska łączy się z akademicką i branżową.
O pracy nad serialami opowiadają też ich twórcy, zarówno ci stojący przed kamerą – aktorzy – jak i ci sterujący serialowym światem zza kamery: scenarzyści, reżyserzy i producenci. "

Na tym wydarzeniu spotkasz: