Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

Podkarpacki Festiwal Kultury Japońskiej „Lotus” Lato 2016

Podkarpacki Festiwal Kultury Japońskiej „Lotus” Lato 2016 - Konwenty Południowe
Data:
02.07.2016 - 03.07.2016
Adres:
Rzeszów, ul. 3 maja 15 (I Liceum Ogólnokształcące)
Kategoria:
Manga & Anime
Linki:
Dodaj do:

Cena:
25zł
do 6 lat - za darmo
do 12 lat - 50% zniżki
Ocena:
0/10
Opis:
Ze strony www:
„W przeciągu dwóch dni wielu pasjonatów będzie miało okazje zaprezentować się, podzielić się swoimi zainteresowaniami i rozkochać Was w kraju kwitnącej wiśni. Dołożymy wszelakich starań aby to wydarzenie zapadło uczestnikom głęboko w pamięci dzięki licznym atrakcjom.
Tu w Rzeszowie także prężnie rozwijamy swoje pasje, gonimy do przodu! Rok temu zaczęliśmy małym wydarzeniem „Dwa Oblicza Japonii” wraz z grupą rekonstrukcyjną „Klan Tygrysa”. Następnie otworzyliśmy w grudniu 2015 roku I edycje naszego Festiwalu w składzie aż 7 grup. Nadal działamy, nie zatrzymujemy się i otwieramy kolejną odsłonę w nowym miejscu, którym jest I Liceum Ogólnokształcące w Rzeszowie. Znajduje się ono w samym centrum miasta, co znacznie ułatwia dojazd na event. W pobliżu znajdują się liczne restauracje, puby i sklepy, które zapewnią Wam posiłek i atrakcje po godzinach Festiwalu. Ponadto sale szkoły są przestrzenne, posiadają podesty oraz rzutniki. Wszystko to wykorzystamy w maksymalnym stopniu do przekazania swoich pasji uczestnikom.”

Na tym wydarzeniu spotkasz:

Konwenty Południowe