Podkarpacki Festiwal Kultury Japońskiej „Lotus” Lato 2016

Dołącz do naszego serwera społeczności konwentowej na Discordzie! To dzięki niemu możesz umówić się na wspólny dojazd, znaleźć inne osoby wybierające się oraz po prostu zainteresowane wydarzeniem Podkarpacki Festiwal Kultury Japońskiej „Lotus” Lato 2016. Buduj z nami społeczność konwentową, bo naprawdę warto!

Podkarpacki Festiwal Kultury Japońskiej „Lotus” Lato 2016 - Konwenty Południowe
Manga & Anime
Kategoria
02.07.2016 - 03.07.2016
Data
brak danychbrak danych
Przewidywana liczba uczestników
Rzeszów, ul. 3 maja 15 (I Liceum Ogólnokształcące)
Adres

Na tym wydarzeniu spotkasz:

Bilety:

25zł
do 6 lat - za darmo
do 12 lat - 50% zniżki

Opis:

Ze strony www:
„W przeciągu dwóch dni wielu pasjonatów będzie miało okazje zaprezentować się, podzielić się swoimi zainteresowaniami i rozkochać Was w kraju kwitnącej wiśni. Dołożymy wszelakich starań aby to wydarzenie zapadło uczestnikom głęboko w pamięci dzięki licznym atrakcjom.
Tu w Rzeszowie także prężnie rozwijamy swoje pasje, gonimy do przodu! Rok temu zaczęliśmy małym wydarzeniem „Dwa Oblicza Japonii” wraz z grupą rekonstrukcyjną „Klan Tygrysa”. Następnie otworzyliśmy w grudniu 2015 roku I edycje naszego Festiwalu w składzie aż 7 grup. Nadal działamy, nie zatrzymujemy się i otwieramy kolejną odsłonę w nowym miejscu, którym jest I Liceum Ogólnokształcące w Rzeszowie. Znajduje się ono w samym centrum miasta, co znacznie ułatwia dojazd na event. W pobliżu znajdują się liczne restauracje, puby i sklepy, które zapewnią Wam posiłek i atrakcje po godzinach Festiwalu. Ponadto sale szkoły są przestrzenne, posiadają podesty oraz rzutniki. Wszystko to wykorzystamy w maksymalnym stopniu do przekazania swoich pasji uczestnikom.”

Linki:
Dodaj do:
Ocena:
0/10
Użytkownicy, którzy dodali wydarzenie do My Convention List: 1 (Axor)