Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

Gratislavia XIV

Gratislavia XIV - Konwenty Południowe
Data:
07.05.2016 - 08.05.2016
Adres:
Wrocław, Hoene-Wrońskiego 10 (Strefa Kultury Studenckiej)
Kategoria:
Gry planszowe
Linki:
Dodaj do:

Cena:
Darmowy!
Ocena:
0/10
Opis:
Ze strony wydarzenia:
"XIV Wrocławski Festiwal Gier Planszowych Gratislavia odbędzie się 7-8 maja 2016 r.

Nadchodząca edycja Festiwalu współorganizowana jest z mikroGRANTY ESK 2016

Dzięki wsparciu Fundacja Manus miejscem, które otworzy tym razem dla Was swoje gościnne progi jest Strefa Kultury Studenckiej Politechniki Wrocławskiej.

Przez dwa dni będziecie mieli okazję zapoznać się z najnowszymi tytułami, które będą Wam prezentować przedstawiciele wydawnictw obecni na festiwalu.

Do Waszej dyspozycji będzie też bardzo bogata festiwalowa biblioteka gier. Gratislavia to również okazja, aby wziąć udział w eliminacjach mistrzostw, turniejach, konkursach i innych atrakcjach.

Serdecznie zapraszamy – zarówno tych, którzy w świecie gier planszowych czują się jak ryba w wodzie, jak i tych, którzy jeszcze nie mieli okazji spróbować. Na pewno nie będziecie się nudzić!"

Na tym wydarzeniu spotkasz: