Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

Silesian Electronic Sports Arena

Silesian Electronic Sports Arena - Konwenty Południowe
Data:
30.04.2016 - 01.05.2016
Adres:
Tarnowskie Góry, ul. Obwodnica 8
Kategoria:
Gry/E-Sport
Linki:
Dodaj do:

Cena:
Wstęp wolny
Ocena:
0/10
Opis:
Ze strony wydarzenia:
„W ramach tegorocznego weekendu majowego serdecznie zapraszamy na E-SPORTową majówkę w Tarnowskich Górach!
Druga edycja jedynego takiego wydarzenia na Śląsku! 
Tym razem spotykamy się w mieście Tarnowskie Góry, gdzie marka Frenzy zorganizuje turnieje w ramach Crucial Super Stars League w Counter Strike: Global Offensive, League of Legends oraz Hearthstone: Heroes of Warcraft. Dodatkowo na imprezie odbędzie się także pierwszy polski Lan w Blade & Soul! O oprawę wizualną Naszego Wydarzenia zadba Legends Factory, natomiast wolontariat zorganizuje Centrum Promocji Sportu Active. Nie zapominajmy również o ogromnym i nieocenionym wsparciu Miasta Tarnowskie Góry.
Na imprezie będzie na Was czekać wiele atrakcji związanych z Naszymi wystawcami oraz sponsorami. Zachęcamy Was również do uczestniczenia w prelekcjach i konkursach, gdyż w ich trakcie będzie można wygrać mnóstwo fantastycznych nagród! 
Oczywiście nie zabraknie trakże strefy free to play, gdzie każdy odwiedzający imprezę będzie mógł pograć na wysokiej klasy komputerach oraz monitorach dostarczonych przez Naszych Partnerów. 
Wstęp na imprezę jest darmowy, więc pieniądze, które zaoszczędzicie możecie spokojnie wydać na pamiątki z Naszego wydarzenia lub na sprzęt Naszych Wystawców, który będziecie mogli zobaczyć i sprawdzić na miejscu.”

Na tym wydarzeniu spotkasz: