Łódzki Port Gier 30

Dołącz do naszego serwera społeczności konwentowej na Discordzie! To dzięki niemu możesz umówić się na wspólny dojazd, znaleźć inne osoby wybierające się oraz po prostu zainteresowane wydarzeniem Łódzki Port Gier 30. Buduj z nami społeczność konwentową, bo naprawdę warto!

Łódzki Port Gier 30 - Konwenty Południowe
Gry planszowe
Kategoria
14.05.2016 - 15.05.2016
Data
brak danychbrak danych
Przewidywana liczba uczestników
Łódź, ul. Traugutta 18 (Łódzki Dom Kultury)
Adres
Bilety:

Darmowy!

Opis:

Od organizatorów imprezy:
"Stowarzyszenie Miłośników ERpegów i Fantastyki zaprasza na jubileuszową, trzydziestą edycję Łódzkiego Portu Gier! Tradycyjnie spotykamy się w Łódzkim Domu Kultury (ul. Traugutta 18). Po raz kolejny towarzyszyć będziemy łódzkiej Nocy Muzeów, więc w sobotę gramy od 10:00 do 1:00 w nocy, a w niedzielę standardowo od 10:00 do 21:00.


Czekać tam na Was będą jak zawsze stoły uginające się od planszowych, karcianych i bitewnych gier "bez prądu". Będziecie mogli zagrać w ponad 400 różnych tytułów, w tym oczywiście nowości oraz wziąć udział w Akcji Grywalizacja, aby zdobyć cenne punkty i powalczyć o wspaniałe nagrody rzeczowe. W doborze gier i przyswojeniu zasad jak zwykle pomoże obsługa w żółtych koszulkach. A wszystko to oczywiście całkowicie za darmo :)"

Linki:
Dodaj do:
Ocena:
0/10