Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

Łódzki Port Gier 30

Łódzki Port Gier 30 - Konwenty Południowe
Data:
14.05.2016 - 15.05.2016
Adres:
Łódź, ul. Traugutta 18 (Łódzki Dom Kultury)
Kategoria:
Gry planszowe
Linki:
Dodaj do:

Cena:
Darmowy!
Ocena:
0/10
Opis:
Od organizatorów imprezy:
"Stowarzyszenie Miłośników ERpegów i Fantastyki zaprasza na jubileuszową, trzydziestą edycję Łódzkiego Portu Gier! Tradycyjnie spotykamy się w Łódzkim Domu Kultury (ul. Traugutta 18). Po raz kolejny towarzyszyć będziemy łódzkiej Nocy Muzeów, więc w sobotę gramy od 10:00 do 1:00 w nocy, a w niedzielę standardowo od 10:00 do 21:00.

Czekać tam na Was będą jak zawsze stoły uginające się od planszowych, karcianych i bitewnych gier "bez prądu". Będziecie mogli zagrać w ponad 400 różnych tytułów, w tym oczywiście nowości oraz wziąć udział w Akcji Grywalizacja, aby zdobyć cenne punkty i powalczyć o wspaniałe nagrody rzeczowe. W doborze gier i przyswojeniu zasad jak zwykle pomoże obsługa w żółtych koszulkach. A wszystko to oczywiście całkowicie za darmo :)"

Na tym wydarzeniu spotkasz: