XI Dni Jakuba Wędrowycza

Dołącz do naszego serwera społeczności konwentowej na Discordzie! To dzięki niemu możesz umówić się na wspólny dojazd, znaleźć inne osoby wybierające się oraz po prostu zainteresowane wydarzeniem XI Dni Jakuba Wędrowycza. Buduj z nami społeczność konwentową, bo naprawdę warto!

XI Dni Jakuba Wędrowycza - Konwenty Południowe
Fantastyka
Kategoria
22.07.2016 - 24.07.2016
Data
brak danychbrak danych
Przewidywana liczba uczestników
Wojsławice, ul. Kolonii 1 (Zespół Szkół Publicznych im. Tadeusza Kościuszki)
Adres
Bilety:

20 zł za całość (3 dni) – nie ma wejściówek jednodniowych

Opis:

Ze strony wydarzenia:
Po raz kolejny spotkamy się w Wojsławicach (mała wioska 25 km od Chełma, 40 km od Zamościa, 85 km od Lublina). Dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą – Jakub Wędrowycz to pochodząca z okolic Wojsławic fikcyjna postać z książek Andrzeja Pilipiuka.
Impreza ma charakter wakacyjnego spotkania i jest luźno powiązana z książkowym bohaterem, historią regionu oraz fantastyką i różnego rodzaju grami.


Program konwentu będzie zawierał prelekcje, konkursy i koń-kursy, gry terenowe i LARP-y, bogato wyposażony Games Room oraz tradycyjnie, wieczorną zabawę przy grillu i muzyce. Będzie obowiązkowy fire-show.


Do dyspozycji konwentowiczów oddajemy przestronną część szkoły (3 sale sypialne, sala prelekcyjna, konkursowa, LARP-owa, Games Room) oraz teren wokół niej (boisko z miejscem pod namioty oraz ognisko).

Linki:
Dodaj do:
Ocena:
0/10