Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

Fantastyka na sportowo VIII

Fantastyka na sportowo VIII - Konwenty Południowe
Data:
02.07.2016 - 03.07.2016
Adres:
Lubartów, Rynek II/1 (Lubartowski Ośrodek Kultury)
Kategoria:
Inne
Linki:
Dodaj do:

Cena:
3 zł
Ocena:
0/10
Opis:
„Fantastyka na Sportowo” jest jedynym konwentem w Polsce, który od ośmiu lat zrzesza miłośników fantastyki z całej Polski. Sceneria konwentu jest również nietypowa, gdyż turniej odbywa się na boisku, a gracze nie rywalizują ze sobą w planszówki, lecz w meczu piłki nożnej!
FNS odbywa się corocznie na przełomie czerwca-lipca. W tym roku gramy w dniach 02-03 lipca. Przed nami:
- turniej piłki nożnej
- mini-mecze koszykówki
- gry ruchowe (m.in. Kubb)
- atrakcje dla dzieci.
Cały turniej podzielony jest na dwie części: pierwszego dnia każda drużyna rozegra taką samą liczbę meczy, z innymi zgłoszonymi drużynami. Drugiego dnia odbędą się mecze pucharowe. Zasady gry znajdują się w regulaminie konwentu (menu na górze). Szczegółowy program imprezy opublikowany zostanie w czerwcu! Zapraszamy!

Na tym wydarzeniu spotkasz: