Zlot Arda 2016

Dołącz do naszego serwera społeczności konwentowej na Discordzie! To dzięki niemu możesz umówić się na wspólny dojazd, znaleźć inne osoby wybierające się oraz po prostu zainteresowane wydarzeniem Zlot Arda 2016. Buduj z nami społeczność konwentową, bo naprawdę warto!

Zlot Arda 2016 - Konwenty Południowe
LARP i RPG
Kategoria
11.08.2016 - 15.08.2016
Data
brak danychbrak danych
Przewidywana liczba uczestników
Krzeczków (woj. Lubuskie)
Adres
Opis:

Proszę nie sugerować się znacznikiem na Ośrodku wypoczynkowym. Z jakiegoś powodu nie chciało nam oznaczyć samego miasta :-). Opis ze strony www:


„FABUŁA: Rok 2970 TE, okolice Eregionu, na szlaku do Fornostu.


W 300 rocznicę zasadzenia pierwszego fajkowego ziela, hobbici wyprawiają wielki jarmark. Jednak to nie on będzie główną osią fabularną, a wielki turniej rycerski, urządzony również z tej okazji, na który przyjadą wielcy rycerze i nadobne niewiasty. Szczegóły fabularne otrzymają na swe ręce przewodnicy plemion, by ważniejsze informacje nie dostały się do uszu nieprzyjaciół.
KONKURSY: W tym roku konkursy będą wyłącznie fabularne. Wielki turniej rycerski będzie składał się z trzech etapów, a który niebawem opiszemy, by wszyscy mogli się do niego porządnie przygotować. Nagrodą za turniej będzie prezent od naszego wspaniałego sponsora - Aketonu - o którym również w osobnym poście.
Oprócz turnieju, będziecie mogli sprawdzić się w konkursach: rzut kłodą, bieg z przeszkodami, pokaz siły, konkurs wiedzy o Śródziemiu i o Ardzie oraz w hobbickich zagadkach.
WARSZTATY: Jak co roku, także i w tym nie zabraknie miejsca dla chcących się czegoś nauczyć. Przygotujemy dla Was warsztaty z zielarstwa, tańca irlandzkiego, kuglarstwa, szycia, śpiewu i charakteryzacji. Śmiało możecie też zgłaszać się, by poprowadzić własne warsztaty - piszcie wtedy do Isztar (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

INNE ATRAKCJE: oprócz gry fabularnej, konkursów, warsztatów i świetnej atmosfery, mamy dla Was jeszcze jedną niespodziankę - będziecie mogli wziąć udział w grach nocnych, przygotowanych i prowadzonych przez Snagę, w których będziecie mogli potrenować swój spryt, taktyczne podchodzenie oraz odwagę.”

Linki:
Dodaj do:
Ocena:
0/10