Zlot Arda 2016

Zlot Arda 2016 - Konwenty Południowe
Kategoria:
LARP
Data:
11.08.2016 - 15.08.2016
Adres:
Krzeczków (woj. Lubuskie)
Przewidywana liczba uczestników:
brak danych
Opis:

Proszę nie sugerować się znacznikiem na Ośrodku wypoczynkowym. Z jakiegoś powodu nie chciało nam oznaczyć samego miasta :-). Opis ze strony www:


„FABUŁA: Rok 2970 TE, okolice Eregionu, na szlaku do Fornostu.


W 300 rocznicę zasadzenia pierwszego fajkowego ziela, hobbici wyprawiają wielki jarmark. Jednak to nie on będzie główną osią fabularną, a wielki turniej rycerski, urządzony również z tej okazji, na który przyjadą wielcy rycerze i nadobne niewiasty. Szczegóły fabularne otrzymają na swe ręce przewodnicy plemion, by ważniejsze informacje nie dostały się do uszu nieprzyjaciół.
KONKURSY: W tym roku konkursy będą wyłącznie fabularne. Wielki turniej rycerski będzie składał się z trzech etapów, a który niebawem opiszemy, by wszyscy mogli się do niego porządnie przygotować. Nagrodą za turniej będzie prezent od naszego wspaniałego sponsora - Aketonu - o którym również w osobnym poście.
Oprócz turnieju, będziecie mogli sprawdzić się w konkursach: rzut kłodą, bieg z przeszkodami, pokaz siły, konkurs wiedzy o Śródziemiu i o Ardzie oraz w hobbickich zagadkach.
WARSZTATY: Jak co roku, także i w tym nie zabraknie miejsca dla chcących się czegoś nauczyć. Przygotujemy dla Was warsztaty z zielarstwa, tańca irlandzkiego, kuglarstwa, szycia, śpiewu i charakteryzacji. Śmiało możecie też zgłaszać się, by poprowadzić własne warsztaty - piszcie wtedy do Isztar (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

INNE ATRAKCJE: oprócz gry fabularnej, konkursów, warsztatów i świetnej atmosfery, mamy dla Was jeszcze jedną niespodziankę - będziecie mogli wziąć udział w grach nocnych, przygotowanych i prowadzonych przez Snagę, w których będziecie mogli potrenować swój spryt, taktyczne podchodzenie oraz odwagę.”

Linki:
Dodaj do:

Ocena:
0/10