Planszówki z Muffinem i Festiwal Gier Planszowych

Dołącz do naszego serwera społeczności konwentowej na Discordzie! To dzięki niemu możesz umówić się na wspólny dojazd, znaleźć inne osoby wybierające się oraz po prostu zainteresowane wydarzeniem Planszówki z Muffinem i Festiwal Gier Planszowych. Buduj z nami społeczność konwentową, bo naprawdę warto!

Planszówki z Muffinem i Festiwal Gier Planszowych - Konwenty Południowe
Gry planszowe
Kategoria
26.08.2016
Data
brak danychbrak danych
Przewidywana liczba uczestników
Krosno, Ul. Kolejowa 1 ( Regionalne Centrum Kultur Pogranicza)
Adres
Opis:

Mamy zaszczyt zaprosić na pierwszy festiwal gier planszowych i karcianych, 26 sierpnia 2016 r. który odbędzie się w Regionalnym Centrum Kultury Pogranicza w Krośnie. „Planszówki z Muffinem” to wydarzenie skierowane do wszystkich miłośników gier planszowych, oraz osób, które dopiero chciałyby zapoznać się z tematem.

Współczesny świat gier i zabaw nie ogranicza się do biernej rozrywki, cyfrowych aktywności, pospolitych gier pokroju chińczyka czy tradycyjnych gier karcianych. Dzisiejsze planszówki nie tylko bawią, ale przede wszystkim pozwalają ćwiczyć logiczne myślenie, kompetencje interpersonalne czy umiejętność wyznaczania celów i ich realizacji. Festiwal Gier Planszowych to impreza przeznaczona dla małych i dużych graczy, którzy chcą łączyć przyjemne z pożytecznym – dobrze się bawić i równocześnie rozwijać swoje zdolności. Każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od wieku, płci, zainteresowań czy stopnia wtajemniczenia. Gry coraz częściej łączą i integrują mocniej nie tylko rodzinę czy grupę znajomych ale także są doskonałym sposobem na nawiązanie nowych znajomości. Przygotowaliśmy rozległą przestrzeń i licznych animatorów, aby każdy, kto przyjdzie znalazł coś dla siebie i nie był zagubiony. Mistrzowie gry oznaczeni plakietkami, wytłumaczą planszówkę oraz poinstruują w jaki sposób przebiega rozgrywka. Wśród kilkudziesięciu tytułów dostępnych dla uczestników, znajdzie się również kącik dla najmłodszych którzy również odnajdą się na festiwalu.

Linki:
Dodaj do:
Ocena:
0/10