Good Game Warsaw

Dołącz do naszego serwera społeczności konwentowej na Discordzie! To dzięki niemu możesz umówić się na wspólny dojazd, znaleźć inne osoby wybierające się oraz po prostu zainteresowane wydarzeniem Good Game Warsaw. Buduj z nami społeczność konwentową, bo naprawdę warto!

Good Game Warsaw - Konwenty Południowe
Gry/E-Sport
Kategoria
23.09.2016 - 25.09.2016
Data
brak danychbrak danych
Przewidywana liczba uczestników
Nadarzyn, Al. Katowicka 62 ( Ptak Warsaw Expo)
Adres
Bilety:

30 zł - jednodniowy dla jednej osoby
50 zł - bilet rodzinny ( max 5 osób, w tym dwie dorosłe i troje dzieci) uprawnia do jednorazowego wejścia na teren imprezy
60 zł - karnet trzydniowy
150 zł - Karnet VIP trzydniowy (koszulka GGW w zestawie, darmowy parking, osobne wejście)

Opis:

Jeśli gra, to tylko dobra – Targi GOODGAME to nic innego jak wielkie święto każdego gracza. Najnowsza gra, czy sprawdzony klasyk? Planszówki czy gry video?  Czas wymienić sprzęt? Szybszy komputer? Akcesoria dla graczy? E-sportowa rywalizacja pod okiem YouTuberów, którzy specjalnie dla Ciebie wyszli z ekranu? Gry planszowe? To wszystko brzmi jak fantastyczny świat.   A jeżeli to wszystko zostanie okraszone muzyką z gier zagraną na żywo?


Tyle pytań a odpowiedź jest TYLKO jedna! GOODGAME w Ptak Warsaw Expo!
Podczas wydarzenia udostępnimy przestrzeń jakiej w Polsce nie było na ŻADNYM gamingowym evencie.


W trakcie GOODGAME nie zabraknie niczego, co dotyczy świata gier. Trzy dni imprezy pozwolą każdemu z uczestników zwiedzić wszystkie strefy oraz przeżyć niezapomniane emocje związane z turniejami i konkursami.

Linki:
Dodaj do:
Ocena:
0/10