Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

Good Game Warsaw

Good Game Warsaw - Konwenty Południowe
Data:
23.09.2016 - 25.09.2016
Adres:
Nadarzyn, Al. Katowicka 62 ( Ptak Warsaw Expo)
Kategoria:
Gry/E-Sport
Linki:
Dodaj do:

Cena:

30 zł - jednodniowy dla jednej osoby
50 zł - bilet rodzinny ( max 5 osób, w tym dwie dorosłe i troje dzieci) uprawnia do jednorazowego wejścia na teren imprezy
60 zł - karnet trzydniowy
150 zł - Karnet VIP trzydniowy (koszulka GGW w zestawie, darmowy parking, osobne wejście)

Ocena:
0/10
Opis:

Jeśli gra, to tylko dobra – Targi GOODGAME to nic innego jak wielkie święto każdego gracza. Najnowsza gra, czy sprawdzony klasyk? Planszówki czy gry video?  Czas wymienić sprzęt? Szybszy komputer? Akcesoria dla graczy? E-sportowa rywalizacja pod okiem YouTuberów, którzy specjalnie dla Ciebie wyszli z ekranu? Gry planszowe? To wszystko brzmi jak fantastyczny świat.   A jeżeli to wszystko zostanie okraszone muzyką z gier zagraną na żywo?


Tyle pytań a odpowiedź jest TYLKO jedna! GOODGAME w Ptak Warsaw Expo!
Podczas wydarzenia udostępnimy przestrzeń jakiej w Polsce nie było na ŻADNYM gamingowym evencie.


W trakcie GOODGAME nie zabraknie niczego, co dotyczy świata gier. Trzy dni imprezy pozwolą każdemu z uczestników zwiedzić wszystkie strefy oraz przeżyć niezapomniane emocje związane z turniejami i konkursami.

Na tym wydarzeniu spotkasz: