Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

Polcon 2017

Polcon 2017 - Konwenty Południowe
Data:
24.08.2017 - 27.08.2017
Adres:
Lublin, Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej
Kategoria:
Fantastyka
Linki:
Dodaj do:

Cena:

Akredytacja pełna: 80 PLN (bilet wstępu na Polcon 2017, zestaw materiałów Polconu 2017, kartę do głosowania na Nagrodę Zajdla)


 


Akredytacja jednodniowa:
40 PLN - czwartek
50 PLN - piątek
50 PLN- sobota
30 PLN – niedziela

Ocena:
0/10
Opis:

Czym jest POLCON?


To festiwal poświęcony szeroko pojętej fantastyce we wszystkich jej wymiarach: literaturze, filmowi, komiksowi, sztuce, muzyce, grom – elektronicznym, i tym bez prądu.


Festiwal unikalny, bo tworzony przez kluby fantastyki i środowiska fanów z całego kraju, odbywający się co roku w innym mieście.


Festiwal niezwykle bogaty swym programem, bo oferujący wiele atrakcji i niespodzianek: prelekcji, pokazów, spotkań z twórcami, paneli, prezentacji, koncertów, gier i zabaw.


Festiwal uniwersalny, bo skierowany do różnych grup wiekowych, dzieci, młodzieży, dorosłych, całych rodzin i seniorów, zarówno do starych wyjadaczy fantastycznych, jak również do fantastycznych żółtodziobów, wchodzących dopiero w fantastyczne światy.


I wreszcie – letnie święto fantastyki, swoim czarem spowijające całe miasto. Gdzie czas zatrzymuje się , aby przy schyłku lata jeszcze na chwilę dać odpoczynek i orzeźwić Cię tchnieniem wschodu.

Na tym wydarzeniu spotkasz: