Polcon 2017

Dołącz do naszego serwera społeczności konwentowej na Discordzie! To dzięki niemu możesz umówić się na wspólny dojazd, znaleźć inne osoby wybierające się oraz po prostu zainteresowane wydarzeniem Polcon 2017. Buduj z nami społeczność konwentową, bo naprawdę warto!

Polcon 2017 - Konwenty Południowe
Fantastyka
Kategoria
24.08.2017 - 27.08.2017
Data
brak danychbrak danych
Przewidywana liczba uczestników
Lublin, Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej
Adres
Bilety:

Akredytacja pełna: 80 PLN (bilet wstępu na Polcon 2017, zestaw materiałów Polconu 2017, kartę do głosowania na Nagrodę Zajdla)

 

 

 

Akredytacja jednodniowa:
40 PLN - czwartek
50 PLN - piątek
50 PLN- sobota
30 PLN – niedziela

Opis:

Czym jest POLCON?

To festiwal poświęcony szeroko pojętej fantastyce we wszystkich jej wymiarach: literaturze, filmowi, komiksowi, sztuce, muzyce, grom – elektronicznym, i tym bez prądu.

 

Festiwal unikalny, bo tworzony przez kluby fantastyki i środowiska fanów z całego kraju, odbywający się co roku w innym mieście.

 

Festiwal niezwykle bogaty swym programem, bo oferujący wiele atrakcji i niespodzianek: prelekcji, pokazów, spotkań z twórcami, paneli, prezentacji, koncertów, gier i zabaw.

 

Festiwal uniwersalny, bo skierowany do różnych grup wiekowych, dzieci, młodzieży, dorosłych, całych rodzin i seniorów, zarówno do starych wyjadaczy fantastycznych, jak również do fantastycznych żółtodziobów, wchodzących dopiero w fantastyczne światy.

 

I wreszcie – letnie święto fantastyki, swoim czarem spowijające całe miasto. Gdzie czas zatrzymuje się , aby przy schyłku lata jeszcze na chwilę dać odpoczynek i orzeźwić Cię tchnieniem wschodu.

Linki:
Dodaj do:
Ocena:
0/10
Użytkownicy, którzy dodali wydarzenie do My Convention List: 2 (Axor, Mizudeka)