Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

PGA - Poznań Game Arena 2017

PGA - Poznań Game Arena 2017 - Konwenty Południowe
Data:
06.10.2017 - 08.10.2017
Adres:
Poznań, Głogowska 14 (Międzynarodowe Targi)
Kategoria:
Gry/E-Sport
Linki:
Dodaj do:

Cena:

- 120zł - Piątek VIP Day
- 150zł - Piątek VIP Day + parking
- 30zł - Sobota
- 60zł - Sobota + parking
- 25zł - Niedziela
- 55zł - Niedziela +parking

Ocena:
0/10
Opis:

Wyobraź sobie siebie przy najlepszym i najbardziej zaawansowanym technologicznie sprzęcie, grającego przez 3 dni w kultowe produkcje, premierowe tytuły i rodzime perełki gamingowe.


Wyobraź sobie siebie otoczonego przez ponad 70 tys. graczy tak fajnych jak Ty, 150 cosplayerów, setki znanych YouTuberów i eSportowców.


Wyobraź sobie siebie biorącego udział w niezwykle emocjonujących turniejach eSportowych, konkursach z mega nagrodami i pokazach przygotowanych specjalnie dla fanów gier.


Ale po co sobie wyobrażać, skoro to wszystko możesz mieć naprawdę❓ Dołącz do największych i najważniejszych w Europie Środkowo-Wschodniej targów gier komputerowych i poznaj smak gamingowego szaleństwa❗

Na tym wydarzeniu spotkasz: