Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

Star Wars Day 2017

Star Wars Day 2017 - Konwenty Południowe
Data:
06.05.2017
Adres:
Częstochowa, Łukasińskiego 50/68 (MDK)
Kategoria:
Inne
Linki:
Dodaj do:

Cena:

Darmowy

Ocena:
0/10
Opis:

Dawno, dawno temu w Odległej Galaktyce...


Star Wars Day to obchodzone globalnie, nieoficjalne święto, wśród entuzjastów twórczości Georga Lucasa. Dnia 6 maja będziemy je celebrować w Częstochowie za sprawą inicjatywy jej mieszkańców w ramach dotacji z Budżetu Obywatelskiego.


Pośród wielu atrakcji znajdą się m.in wystawy modelarzy i kolekcjonerów, prelekcje, konkursy, a klimatu doda obecność licznych grup kostiumowych Star Wars przy akompaniamencie zespołu Częstochowa Pipes & Drums.


W programie nie zabraknie również rozrywek dla najmłodszych fanów. Będą oni mieli okazję przejść szkołę dla pilotów myśliwców, poćwiczyć walkę na miecze świetlne, czy składać modele statków kosmicznych w wielkoformatowym origami.
Stowarzyszenie GILDIA society gorąco zaprasza wszystkich do uczestnictwa.


NIECH MOC BĘDZIE Z WAMI!

Na tym wydarzeniu spotkasz: