Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

Planszówki z Muffinem 2.0

Planszówki z Muffinem 2.0 - Konwenty Południowe
Data:
26.05.2017 - 27.05.2017
Adres:
Krosno, ul. Kolejowa 1 (Regionalne Centrum Kultur Pogranicza)
Kategoria:
Gry planszowe
Linki:
Dodaj do:

Cena:

Darmowy!

Ocena:
0/10
Opis:

Planszówki z Muffinem 2.0 będą przeprowadzone na dwóch piętrach i trwać dwa dni, co zapewni większy komfort grania oraz chęć do poznania kolejnych tytułów. Każdy uczestnik będzie mógł wybrać produkcję z naszych prywatnych zbiorów obejmujących około 200 przeróżnych tytułów – począwszy od prostych gier familijnych aż po ciężkie strategie i rozbudowane przygodówki.


 


Oprócz gier planszowych i karcianych przeprowadzone zostaną również targi rękodzieła związanego z geek kulturą, bookcrossing – wymiana książek, komiksów, gier; czy też stanowisko z konsolami – Playstation, Xbox oraz Retro konsole.

Na tym wydarzeniu spotkasz: