Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

Watcon 2017

Watcon 2017 - Konwenty Południowe
Data:
08.07.2017 - 09.07.2017
Adres:
Zielona Góra, ul. Fabryczna 13B (ZKF AD ASTRA)
Kategoria:
Manga & Anime
Linki:
Dodaj do:

Cena:

Dwudniowa - 30 zł
Sobota - 25 zł
Niedziela - 10 zł

Ocena:
0/10
Opis:

Tegoroczny Watcon będzie jak zawsze pełny atrakcji. Prócz tego co już dobrze znacie będziecie mogli brać udział w dyskotece konwentowej, grze terenowej oraz dla grupy szczęśliwców którzy uzbierają odpowiednią kwotę w walucie konwentowej lub wygrają odpowiedni konkurs przewidzieliśmy chyba najlepszy punkt programu z którym nie spotkacie się na żadnym innym konwencie. Mianowicie zostań SEIYU. Tak zostań SEIYU, pytacie o co chodzi? Już tłumaczymy.
Grupa osób której uda się wziąć udział w tym punkcie programu zostanie zaprowadzona do profesjonalnego studia nagrań gdzie będzie mogła podłożyć swoje głosy pod jedno z przygotowanych wcześniej Anime.

Na tym wydarzeniu spotkasz: