Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

Podkarpacki Festiwal Kultury Japońskiej Lotus Jesień 2017

Podkarpacki Festiwal Kultury Japońskiej Lotus Jesień 2017 - Konwenty Południowe
Data:
23.09.2017 - 24.09.2017
Adres:
Rzeszów, ul. Fryderyka Szopena 11 (3 Liceum Ogólnokształcące)
Kategoria:
Manga & Anime
Linki:
Dodaj do:

Cena:

Organizacja takiego wydarzenia to koszt przynajmniej 35 złotych za osobę, wpłata jest nieobowiązkowa. Darowizna jest gwarancją otrzymania identyfikatora.

Przewidywana liczba uczestników:
200-500
Ocena:
0/10
Opis:

Interesujesz się Japonią? Jesteś stałym bywalcem konwentów? A może o Lotusie usłyszałeś przypadkiem?

Na Lotusie każdy znajdzie coś dla siebie. Spotkasz otwartych ludzi pełnych pasji, z którymi na pewno znajdziesz wspólny język. Będziesz mógł poszerzyć swoją wiedzę o Japonii podczas różnorodnych prelekcji na temat kultury, historii i ceremoniału, odtwarzanych z dbałością o najmniejszy szczegół, przez współorganizatorów: Grupę Rekonstrukcyjną III Najemny Oddział Piechoty Japońskiej, Grupę Rekonstrukcji Historycznej – Klan Tygrysa oraz Rzeszowskie Stowarzyszenie Kendo. Prelekcje pozwolą Ci zagłębić się także w barwny świat popkultury i jej elementów takich jak manga, anime czy j-rock.Jeśli masz duszę artysty, na pewno zainteresuje Cię bodypainting, gamerzy znajdą swój kącik w Games roomie, a jeśli po prostu szukasz wypoczynku - zajrzyj do Green roomu lub Meido Café. Podczas festiwalu odbędzie się także, trzeci już, konkurs cosplay oraz kolejny Quest.Zachęcony? To tylko część atrakcji! Przyjdź i odkryj Japonię na nowo!

Na tym wydarzeniu spotkasz: