Podkarpacki Festiwal Kultury Japońskiej Lotus Jesień 2017

Dołącz do naszego serwera społeczności konwentowej na Discordzie! To dzięki niemu możesz umówić się na wspólny dojazd, znaleźć inne osoby wybierające się oraz po prostu zainteresowane wydarzeniem Podkarpacki Festiwal Kultury Japońskiej Lotus Jesień 2017. Buduj z nami społeczność konwentową, bo naprawdę warto!

Podkarpacki Festiwal Kultury Japońskiej Lotus Jesień 2017 - Konwenty Południowe
Manga & Anime
Kategoria
23.09.2017 - 24.09.2017
Data
poniżej 500poniżej 500
Przewidywana liczba uczestników
Rzeszów, ul. Fryderyka Szopena 11 (3 Liceum Ogólnokształcące)
Adres
Bilety:

Organizacja takiego wydarzenia to koszt przynajmniej 35 złotych za osobę, wpłata jest nieobowiązkowa. Darowizna jest gwarancją otrzymania identyfikatora.

Opis:

Interesujesz się Japonią? Jesteś stałym bywalcem konwentów? A może o Lotusie usłyszałeś przypadkiem?

Na Lotusie każdy znajdzie coś dla siebie. Spotkasz otwartych ludzi pełnych pasji, z którymi na pewno znajdziesz wspólny język. Będziesz mógł poszerzyć swoją wiedzę o Japonii podczas różnorodnych prelekcji na temat kultury, historii i ceremoniału, odtwarzanych z dbałością o najmniejszy szczegół, przez współorganizatorów: Grupę Rekonstrukcyjną III Najemny Oddział Piechoty Japońskiej, Grupę Rekonstrukcji Historycznej – Klan Tygrysa oraz Rzeszowskie Stowarzyszenie Kendo. Prelekcje pozwolą Ci zagłębić się także w barwny świat popkultury i jej elementów takich jak manga, anime czy j-rock.Jeśli masz duszę artysty, na pewno zainteresuje Cię bodypainting, gamerzy znajdą swój kącik w Games roomie, a jeśli po prostu szukasz wypoczynku - zajrzyj do Green roomu lub Meido Café. Podczas festiwalu odbędzie się także, trzeci już, konkurs cosplay oraz kolejny Quest.Zachęcony? To tylko część atrakcji! Przyjdź i odkryj Japonię na nowo!

Linki:
Dodaj do:
Ocena:
0/10
Użytkownicy, którzy dodali wydarzenie do My Convention List: 1 (Axor)