Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

HarryCon 2017

HarryCon 2017 - Konwenty Południowe
Data:
14.10.2017
Adres:
Ostaszewo, ul. Kościuszki 34 (Gminny Dom Kultury i Sportu)
Kategoria:
Inne
Linki:
Dodaj do:

Cena:

Darmowy!

Ocena:
0/10
Opis:

Rok 2017 - dziewiętnaście lat po śmierci Voldemorta główni bohaterowie sagi o Harrym Potterze odprowadzają swoje dzieci na pociąg do Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie. Aby uczcić to wydarzenie, oraz (całkiem) niedawną premierę książki "Harry Potter i Przeklęte dziecko" oraz filmu "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć" zapraszamy wszystkich fanów uniwersum o Czarodzieju z Blizną do wspólnej zabawy w Gminnym Domu Kultury i Sportu w Ostaszewie!
Przygotowaliśmy występy, prelekcje, wystawy, gastronomię prosto z Hogsmade, warsztaty, konkursy, koncert, fotobudkę, sklepy z gadżetami oraz wiele, wiele więcej!

Na tym wydarzeniu spotkasz: